AcarDesign

Acar Design 2007 yılında kurulmuştur ve kurulduğu günden itibaren her geçen gün yükselen ivmesi ile çeşitli projelerde başarılı çalışmalar yapmıştır. Konut, otel, cafe, restoran, eğitim binaları ve ofis vb. gibi her alanda size özel tasarımlar gerçekleştirerek güçlü bir firma haline gelmiştir.

Acar Design olarak amacımız teknoloji ve iletişimin hızla geliştiği günümüzde doğru, hızlı ve güvenilir işletme anlayışıyla hizmet vermektir. Firmamız deneyimli kadrosuyla dünyada ki gelişmeleri takip eden, daima sorgulayan, araştıran yenilikçi bir bakış açısıyla üretimine devam ediyor.

Sürekli değişen ve gelişen pazarda Acarnet, sektörün ihtiyaçlarını analiz edip her müşterisine farklı çözümler sunmaktadır. İşletmelere inovatif, kalıcı çözümler sunarak kurumların değişime adapte olup ve bu süreci yönetmelerine yardımcı olmaktadır. Bunu yaparken de işletmelerin karşılaşacağı maliyeti minimum, karşılaşacağı zaman dilimini de en aza çekmeye özen göstermektedir.

Acardesign profesyonel ekip ve kadrosunu her zaman en üst seviyede tutmaktadır. Ayrıca çalışanları sistematik olarak mesleki ve, kişisel anlamada eğitimlere tabi tutmaktadır