Adwords

Adwords Yönetimi İle Google'da Reklamlarda üst sıralarda yerinizi alın.

Google’ı arkanıza alarak hızlıca büyümek istemez misiniz? O zaman Google Adwords ile tanışın. Google reklam servisinin iki ayağı vardır. İlk ayağı Adsense’dir. Burada reklam yayımcıları ile anlaşarak reklamınızı daha çok kişiye, daha hızlı şekilde ulaştırırlar. Reklam yayımcıları Google’dan belirli bir miktar para kazanırken siz müşteri potansiyelinizi ikiye katlarsınız Google Adwords reklamları, Adsense ile anlaşmalı sitelerde yayımlanır.

Ziyaret Yoksa Ödemede Yok

Google Adwords Reklamları’nın en iyi yanı budur. Neden diye soracak olursanız görüntülenme başına para ödemezsiniz sadece sizi ziyaret eden kullanıcılar için para öderseniz. Buda düşük bir bütçe ile bile on binlerce kişiye kolaylıkla ulaşmak demek. Yapılan araştırmalara göre aldığınız dönütler bağlamında ürününüzü satma olasılığınız %60 artıyor. Buda yatırımınızı kısa bir sürede 2’den fazlasına katlamak demek.

Doğru Kullanıcılara Doğru Zamanda Ulaşın

Bırakın sizin için harika bir Adwords kampanyası oluşturalım. Doğru anahtar kelimeleri, doğru kriterleri bir araya getirelim bu sayede hedef kitlenize kolay ve zahmetsiz şekilde ulaşın. Bu işe yıllarını vermiş uzman ekibimiz ile harikalar yaratmaya devam ediyoruz. Gelin sizde avantaj dolu bu dünyada yerinizi alarak markanızı hızlı bir şekilde büyütün. Sizlere tanınma kolaylığı sağlıyoruz. Başarılı bir kampanya oluşturma imkanı sağlıyoruz ve bunu oldukça uygun fiyata gerçekleştiriyoruz. Hadi durmayın  Google Adwords Reklamları ile kazancınızı ikiye belki de daha fazlasına katlama fırsatından yararlanın.

Adwords ile Daha Fazla Kişiye Ulaşın

Milyonlarca insan Google’ı kullanıyor. İnternette ulaşabilmenin adımı Google’dan geçiyor. Sizi Google’ın Adwords sistemi sayesinde Anahtar kelimenizde ilk sıraya getiriyoruz. Hedef kitlenizi belirliyoruz. Ziyaretçi sayınızı artırıp, ürünlerinizden daha fazla kişinin yararlanmasını sağlıyoruz. Üstelik bunu düşük bir miktar ücretle gerçekleştiriyoruz. Neden mi? Çünkü sizler gelecekten korkmuyorsunuz. Değişimi kendinize entegre etme konusunda uzmansınız bu sayede işletmeniz büyümeyi ve daha fazla kişiye ulaşmayı hak ediyor. Biz sizlere bunu sağlamak için varız. Gelin birlikte markanızı daha fazla kişiye duyuralım. Gelin satışlarınızı iki katına çıkartalım. Gelin çözüm ortağınız olalım bu sayede hem siz fazlasıyla kazanın hem de biz kazanlım.


BİLGİ İSTEK FORMU