Bakım ve Onarım Yazılımı | Bakım - Onarım Süreç Takip Yazılımı

Bakım ve Onarım Yazılımı

Nedir?

Kolay bir arayüzü bulunan bakım ve onarım yönetim sistemi işlerinizi kolaylaştırmada oldukça etkilidir. Fonksiyonellik ve raporlama açısından oldukça iyi olan bu sistem işletmenizin ihtiyaçlarını karşılayacak niteliktedir. Bu sistem sayesinde işlerinizi sistemli bir şekilde yaparak çalışmalarınızı daha verimli kılabilirsiniz. Buda iş stresini ve iş yoğunluğunu büyük ölçüde azaltacaktır.

Sistemin birçok özelliği bulunmaktadır. Bu özellikler sayesinde personellerinizi takip edebilir, onlara işler verebilir veya deponuzdaki ürünlerin takibiniyapabilirsiniz. Daha birçok özelliği bulunan bu sistem ihtiyaca uygun olarak geliştirilebilir bir düzeydedir. Yapılacak olan işlerin zamanında yapılmaması ve düzensizlik sonucu oluşan zaman kayıplarının önüne geçtiğinden dolayı bu sistemimiz birçok firma tarafından tercih edilip kullanılmaktadır. Ayrıca az öncede belirttiğim gibi sistemin birçok özelliğinin de bulunması onun sıklıkla tercih edilmesini sağlamıştır. Firmalar tarafından tercih edilme oranını büyük ölçüde arttıran bu özellikleri aşağıdan daha detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Ayrıca işletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda bu özelliklere ekleme ve çıkarma işlemleri de yapılabilir.

 

PERSONELLERİNİZİ TAKİP EDİN

Şirketinizde birden fazla personel çalıştırıyorsanız bu personellerin takip edilmesinin oldukça güç olduğunu biliyorsunuzdur. Bu güçlüğü aşmada bakım ve onarım sistemimiz sizlere en iyi çözümleri sunmaktadır.

PERSONELLERİNİZE GÖREVLER ATAYIN

Sistem üzerinden personellerinizle iletişime geçerek onlara destek talebine düşen işleri verebilirsiniz. Yani kısacası sistem üzerinden personellerinize iş emri verebilirsiniz.

DOĞRU STOK VE YEDEK PARÇA TAKİBİ YAPIN

Her işletme stok ve yedek parça takibinin yanlış yapılmasından muzdariptir. Sistemimiz sizlere stoklara dair raporlar sunarak bu stokları etkin kullanabilme imkanını sizlere sağlamıştır.

DEPOLAR ARASI TRANSFERLER GERÇEKLEŞTİRİN

Deponuzda var olan malzemeleri personellerinizin deposuna rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Böylelikle karşılaşılan karışıklıkların önüne geçmiş olursunuz.

DESTEK MODÜLÜ İLE ORTAKLARINIZA ETKİN HİZMET VERİN

Sisteme kayıt olan müşterileriniz karşılaştığı problemleri sizlere destek olarak atarak hizmet alabilir. Buda satışlarınızı arttıracak ve işlerinizi büyük bir oranda kolaylaştıracaktır.

ŞEF ONAY SİSTEMİ

Personellerinizin yaptığı işleri, depodan aldığı ürünleri gibi verileri sistem üzerinden görebilirsiniz. Ayrıca sistemden personellerinizin bitirdiği hizmetleri görerek bu işlemleri onaylayabilirsiniz.

RAPORLAR

Firmanızdaki hareketleri görmeniz için sistemden raporlar alanın gelmeniz yeterlidir. Buradan günlük, haftalık, aylık ve yıllık bir şekilde firmanıza ait olan verileri görebilirsiniz.

Avantajları

• Bu sistemi firmanızda kullanarak işlerdeki verimliliği arttırabilirsiniz.
• Zamandan büyük ölçüde tasarruf edebilirsiniz.
• Firmanızın vizyonunu genişletebilirsiniz.
• Size özel olarak tasarlanan raporlama sistemi ile birtakım stratejiler geliştirebilirsiniz.
• Personellerinizin sistemli bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz.
• İş gücünüzü arttırabilirsiniz.
• Yapılan işin kalitesini arttıra