Canan İnşaat

Canan İnşaat Seo ve Google Reklamlarıyla Daire Satışlarını Artırıyor.

 

Müşteri Yorumu

Canan Group şirketi olarak çok uzun zamandır inşaat sektörü içindeyiz. Acarnet firmasıyla tanışmamız başak bir dostumuzun önerisi sayesinde oldu. Arkadaşımız kendisinin çalıştığının ve güvenilir bir firma olduğunu bize anlattı. Daha önceleri bir iki ajansla çalıştık. Yalnız hiçbir şekilde tam anlamıyla istediğimiz sonuçlara ulaşamadık. Acarnet’le çalışmaya başladığımızda projelerimizden Mabeyn Sahil ve Mabeyn Marmara inşaatlarına başlamıştık. İlk önce iki adet web tasarım çalışması yaptırdık. Sonrasında maillerimizde ciddi anlamda sıkıntı yaşıyorduk bu hizmeti de onlardan sağladık. İlk başta daire satışlarımız çok düşüktü. Ne yapabiliriz diye düşünürken Acarnet’in önerisiyle arama motoru optimizasyonu ve internet reklamcılığına başladık ve telefonlarımız ardı ardına çalmaya başladı. Şu an itibariyle reklamlarımız ve seo çalışmalarımız sayesinde günden güne telefon alışlarımız yükselmeye devam etmektedir.

İbrahim Canan ( Ceo)

 

Canan Group

Ülkemizin öncü inşaat firmalarının arasında bulunan Canan İnşaat hem Türkiye’de hem Türkmenistan’da bir çok projede işler yapmıştır. Fakülte, Bakanlık binaları, Yüzme Havuzu, Site projeleri gibi farklı inşaat proje işlerini başarıyla tamamlamıştır.

Başarılarımız

Canan Group firmamızla tanışmamız ortak bir müşterimizin bizi önermesiyle başladı. Firma bizden önce bu konulardan dolayı çok sıkıntılar yaşadığını ve güven problemi sorunu olduğunu dile getirdi. Bizde bu güven problemini, ilk etap da aşmak için süreçlerde çok hassas davrandık. Müşterimizi kıracak, üzecek tüm hareketlerden uzak durup ve hızlıca web sitelerini tamamlayarak teslim ettik. Sonrasında yakaladığımız güzel çalışma sinerjisinden dolayı onlara daire satışlarının artımı konusunda da yardımcı olacağımızı dile getirdik ve SEO çalışması ve Google reklam çalışmaları yaparak, hem site trafiğini hem müşteri dönüşümünü hızlandırdık.

Yapılan Hizmetler

  • İki adet profesyonel web tasarım çalışması
  • Site içi seo optimizasyon çalışmaları
  • Site dışı seo optimizasyon çalışmaları
  • Mobilde masaüstünde site sayfa açılış hızları
  • Google adwords çalışmaları
  • Reklam kampanyalarının yönetimi
  • Cdn Kurulumu ve kullandırılması
  • Site trafiğinin artırılması