TT Yapı Mimarlık

TT Yapı Mimarlık

TT Yapı Mimarlık Dijital Pazarlama ile Müşteri Portföyünü 10 katına çıkardı.

 

Müşteri Yorumu

2010 yılından beri müşterilerine en iyi hizmeti sunmakta olan firmamız kendini sürekli olarak kendi yenileyerek mimarlık alanında gelişmektedir. Bu gelişim sürecinde firmamız; eksik gördüğü yanlarını tespit edip bunları hızla gidermektedir. Bu doğrultuda gün ve gün internet üzerinden araştırma yapan firma çalışanlarımız, dijital sektörde geri planda kaldığımızı fark ettiler. Bu sorunu gidermek için firma olarak bu konuda önceden hizmet almış olan dostlarımızla görüştük. Dostlarımızın tavsiyesiyle sektörde kendisini ispatlamış “Acarnet Bilişim” firmasıyla ile tanıştık. Bizlere kısa sürede iş dönüşümünü 2 katına çıkaracağını ve şirketi daha fazla büyüteceği gibi tahmini öngörülerde bulunarak bizi ikna ettiler. Bizlere ilk olarak son trendlere uygun bir site tasarlayan firma, sonrasında sitemizin “Google” arama motorunda üst sıralara çıkması için gerekli altyapı çalışmalarına başladı. Kısa sürede bu çalışmaları tamamlayan firma bizlerin takdirini kazanmayı başardı. Sonrasında gerekli çalışmaları yapmalarına rağmen sitemizin mobilde yavaş açıldığını söyleyen arkadaşlar sitemize son teknoloji olan AMP sayfalar kurdu. Kurulan AMP teknolojisi sitemizi tabiri caizse tıklamadan açılacak konuma getirdi. Sonrasında sitemizde güvenilir değil ibaresinin bizleri ve sitemize girenleri rahatsız etmesinden dolayı firma tarafından sitemize SSL sertifikası kuruldu. Yapılan tüm bu işlemler sonucunda satışlarımızı 2 katına çıkacağı vaadini sunan Acarnet bu rakamı neredeyse 10 katına çıkardı. Tüm bu hizmetlerinden dolayı Acarnet Bilişim ailesine buradan da teşekkür edemeden geçemeyeceğim. Gerek bizleri özel hissettirmesinden dolayı gerekse iş dönüşümümüzü arttırdığından dolayı Acanet Bilişim’e tekrardan teşekkür ederiz.

Tuncay Topal (Ceo)

 

TT Yapı Mimarlık

TT Yapı Mimarlık uzun yıllardan bu yana müşterilerine iç mimarlık hizmeti veren sektöründe köklü geçmişe sahip bir firmadır. Müşterilerine karşı güven vermeyi ve onları memnun etmeyi prensip edinmiş firma sektörün bir numarası olmayı kendine amaç edinmiştir.

Başarıda İzlenen Yollar

TT Yapı Mimarlık firması bizlere iletişime geçmeden önce dijital anlamda hiçbir varlığı yoktu. Bu sorunu gidermede en etkili yöntem olan firmaya bir web sitesi hazırlandı. Site hazırlanırken son teknolojiler ve trendler kullanıldı. Bu teknolojilerin dosya boyutu biraz fazla olmasından dolayı sitede birtakım yavaşlıklar söz konusuydu. Bu durum CDN teknolojisi ile giderildi. Aynı zamanda mobil cihazlarda yaşanan hız problemini çözmede AMP teknolojisi kullanıldı. Muhteşem bir hıza sahip olan sitenin kullanıcılara daha fazla güven vermesi için SSL sertifikası siteye eklendi. Bu sertifika siteyi güvenilir bir site haline getirmesinin yanı sıra siteye giren kullanıcılara firmanın güven vermesi sağlandı. Yapılan tüm çalışmalar ışığında sitenin gerekli iş dönüşümünü alması için altyapı çalışmalarına başlandı. Altyapısında iyileştirmeler yerini site dışı seo çalışmalara bıraktı. Yapılan tüm bu işlemler sonucunda firma bizlerle iletişime geçerek işlerini neredeyse 10 katına çıktığını belirtti. Bu durum hem onları hem de bizleri sevindirdi.

Yapılan Hizmetler

  • Son trendler dikkate alınarak firmaya profesyonel bir web sitesi hazırlandı.
  • Sitenin açılış hızı sorunu CDN teknolojisi ile giderildi.
  • Sitenin mobilde sayfa açılış hızının yavaş açılması sorununu gidermede AMP teknolojileri kullanıldı.
  • Sitenin güvenilir değil ibaresini kaldırmak için siteye SSL sertifikası kuruldu.
  • Sitenin üst sıralara çıkması için gerekli altyapı çalışmaları tamamlandı.
  • Sitenin trafiğini artırmak için site dışı çalışmalara başlandı.
  • Sitenin üst sıralarda yer alması için yapılan çalışmalar ile olumlu yönde sonuçlar alındı.