Anasayfa / Hizmet Yerleri / Akdağmadeni Web Tasarım

Akdağmadeni Web Tasarım

Web tasarım konusunda ülkemizin her yerine destek vermekteyiz. Acarnet Bilişim olarak her ne olursa olsun firma ayırt etmeksizin web site veya reklam, seo sizlere her türlü desteği sağlamaktayız. Web sitesi sahibi olmak istiyorsunuz veya sitenizde değişikler mi yapmak istiyorsunuz artık bize ulaşabilir ve bütün sorunlarınızı çözebilirsiniz.

Sitenizi nasıl yaptırmak istiyorsanız sizin görüşlerinizi alarak birebir yapmaktayız. Yapmış olduğumuz sitelerin seo desteği ile yükselte de biliriz. Siteleriniz de oluşabilecek sorunlara karşı destek vermekteyiz ve taleplerinizi de gerçekleştirmekteyiz.

Site hızım nasıl olmalı?

Eğer İnternet ile uğraşıyorsanız, her firmayla iş yapılmayacağını veya her siteden alışveriş yapılmayacağını bilirsiniz. Bu durum, hosting firmaları için de geçerlidir. Genelde ucuza alınan hosting hizmetinden dolayı, internet siteniz yavaş açılabilir. Bu sorunun en belirgin özelliği, bu tür firmaların sunucularının yetersiz olması ve gereğinden fazla müşteri elde ettikleri için sunucuların geç cevap vermesidir. Yani sunuculara çok yüklenildiğinde, yavaşlama hatta sitenin açılmaması kaçınılmaz olacaktır. Google kesinlikle yavaş açılan siteleri affetmiyor. Sitenizin en az 3 saniyede açılıyor olması gerekir.

Akdağmadeni Hakkında

Yozgat’ın 103 km doğusunda yer alan Akdağmadeni 1815 yıllarında yerleşim yeri olarak bilinmektedir. Yerleşimden tam 47 yıl sonra yani 1862 belediye teşkilatı kurulmuştur. Ülkemizde ise ilk belediye 1858 yılında Beyoğlu Belediyesidir. Akmağdeni belediyesi ise 1862 de kurularak ülkemizin ikinci belediyesi olmuştur. Akmağdeni ilçesinde maden olarak çinko, demir ve kurşun çıkartılmaktadır.

Akdağmadeni Gezilecek Yerler

Muşali Kalesi, Akdağmadeni, Akdağmadeni Kilisesi, Akdağmadeni İstanbulluoğlu (Kilise) Camii, Akdağmadeni Ormanları

Bize ulaşmak için [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

hakkında Berkay Gavaz

Acarnet'te Web Designer

Bu Yazıya da Bakabilirsiniz

Silifke Web Tasarım

Acarnet bilişim olarak sizlere yıllardır sizlere web tasarım konusunda destek vermekteyiz. Web sitesi oluşturma, seo …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir