Anasayfa / Hizmet Yerleri / Diyarbakır Web Tasarım

Diyarbakır Web Tasarım

Google reklamları, internet sitesi olan herkesi ilgilendiren önemli konulardan bir tanesidir. Diyarbakır web tasarım hizmetlerimizden bir tanesi de Acarnet olarak Google reklamlarının yayınlanmasıdır.

Google Reklam Hizmetlerimiz

Bildiğiniz üzere Google arama motoru ve sosyal medya platformlarının reklam politikaları değişti. Birçoğunuzu fark etmişsinizdir. İnternet sitelerinde dolaştığınızda, hangi siteye giriş yapmışsanız, sosyal medya hesabınızda ve dolaştığınız diğer sitelerde, o site ile ilgili reklamlarla karşılaşırsınız. Sizce bu bir tesadüf mü?

Tabi ki değil!

Bu tamamen arama motorlarının ve sosyal medya platformlarının sizlerin kullanım alışkanlıklarınızı kaydederek, bu alışkanlıklarını karşınıza reklam olarak çıkartmalarından ibaret bir durumdur.

Peki işletmenizin de böyle bir şansı olduğunu söylesek! İşte burada devreye biz giriyoruz. Google ve diğer arama motorlarında reklam yayınlamanızı sağlıyoruz. Tabi ki bunu kendimize has tekniklerle yapıyoruz. Çünkü arama motoru reklamları gerçekten de özen gösterilmesi gereken ve uğraş verilmesi gereken bir iştir.

Google Ads hesabınız üzerinden odaklandığınız anahtar kelimeleri ile reklam çalışması gerçekleştiriyoruz. Sizler için en uygun reklam bütçesini belirledikten sonra, hangi anahtar kelimelerin kullanılması gerektiğine karar veriyoruz. Daha sonra bu kelimeler üzerinde analiz gerçekleştirerek, reklam sıklığına karar veriyoruz.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ…!

Eğer doğru zamanda ve doğru miktarda reklam yayınlarsanız, işletmeleriniz için faydalı olduğunu, kısa sürede görebilirsiniz. İşte biz tam olarak reklam çalışmalarında bunu gerçekleştiriyoruz.

Google Ads hizmet türlerimizi:

  • Arama ağı reklamları
  • Mobil reklamlar
  • Youtube platformu reklamları
  • Google ve iş ortakları olan web site reklamları
  • Sosyal medya ağlarında yayınlanan reklamlar

Olarak sıralayabiliriz. Reklam çalışmalarını, SEO çalışmaları ile birlikte yürütüyoruz. Nedeni ise ikisinin doğrudan bağlantısının olmasıdır. Yani hem SEO çalışmalarının yapılması, hem de Ads reklam çalışmalarının gerçekleştirilmesi sonucunda, potansiyel müşteri sayınızı artırıyoruz. Her iki reklam türünde de odaklanılan anahtar kelime önem kazanıyor.

Tabi ki sadece reklam vermek yetmiyor. İnternet site tasarımınızın da mükemmel olması gerekiyor. Çünkü siz reklam vererek, daha iyi olduğunuzu karşı tarafa belirtiyorsunuz.

Youtube platformlarında izleyicilerin doğrudan görecekleri reklamları yayınlıyoruz. Böylece abone sayısı fazla olan kanallarda daha fazla kişinin sizleri görmesi sağlanıyor.

Google firmasının anlaşmalı olduğu web sitelerinde, reklamlarınızı doğrudan yayınlıyoruz. Ziyaretçi trafiği oldukça fazla olan bu sitelerde potansiyel kullanıcı ya da müşteri bulma şansınız artıyor.

Diyarbakır web tasarım hizmetlerini de bu arada sizlere sunuyoruz. İnternet sitenizi mükemmel hale getirerek ve reklam yayınları yaparak, ziyaretçi sayınızı hiç olmadığı kadar artırıyoruz.

Denenmiş ve başarısını kanıtlayan yöntemlerle Acarnet firması, internet sitenizi daha mükemmel hale getiriyor ve reklamlarla daha fazla insana ulaşmanızı sağlıyor.

Google Ads reklam hizmetlerinin işe yarayabilmesi için hedef kitlenin, reklamlarınızı görmesi gerekiyor. İşte burada devreye anahtar kelime analizi giriyor. Arama motorlarında alanınızla ilgili en çok aranan kelimeler üzerinde yoğun bir çalışma gerçekleştirerek, doğru anahtar kelimeleri, reklam çalışmalarında kullanıyoruz.

Böylece milyonlarca kullanıcı arasında, hedeflediğiniz müşteri kitlesini kısa zamanda kazanmış oluyorsunuz.

Diyarbakır web tasarım, Google reklam hizmetleri ve daha fazlasını Acarnet internet sitesinde bulabilirsiniz. işletmenizin hedef kitle tarafından kısa sürede bulunmasına hazır mısınız?

BU MAKALEMİZ 22.01.2020 TARİHİNDE GÜNCELLENMİŞTİR..!

hakkında Alper Acarlı

Acarnet'te Entrepreneur

Bu Yazıya da Bakabilirsiniz

Web Tasarım Fiyat Listesi

Acarnet olarak 2020 web tasarım fiyat teklifi örneği hazırlarken aşağıdaki web tasarım fiyatları kapsamında müşterilerimize …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir