Anasayfa / Hizmet Yerleri / Gökçeada Web Tasarım

Gökçeada Web Tasarım

Acarnet bilişim olarak sizlere yıllardır sizlere web tasarım konusunda destek vermekteyiz. Web sitesi oluşturma, seo reklamları veya mail desteği gibi birçok desteği sizlerle sunmaktayız. Ne olursa olsun firma ayırt etmeksizin sizlere her türlü desteği sağlar ve sizleri yarı yolda bırakmıyoruz. Web sitemizde de paylaştığımız bilgileri web tasarım konusunda ilerlemeniz için sizlere sunuyoruz.

Teknolojinin Zararları Nedir?

Teknoloji nedir diyorsanız insanlar için bilgi kütüphanesi diyebiliriz ama birde teknolojiyi iyeye ve kötüye kullanmak vardır. Sizler teknolojiyi her zaman iyiye kullanan taraf olmayı seçiniz.

Teknolojinin insanlara birçok zararı bulunmaktadır. Teknolojik aletlerin gereğinden fazla ve abartacak derecede kontrolsüz kullanımı insanların bireysel yaşamlarında kariyerlerine kadar fazlasıyla zarar vermektedir. Peki bu zararlar neden olur?

  • İnsanları birbirinden uzaklaştırır ve yalnızlaştırır.
  • İnsanları dış dünyadan alıkoyarak insanlarla sohbetini kesmesine ve tek başına kalmasına sebep olur. Özellikle mobil cihazlar ve bilgisayar oyunları insanlarda bağımlılık yaratmaktadır.
  • İnsanlar arasında iletişim engeli oluşur ve kimse kimseyle muhatap olmaz.
  • Teknolojinin en büyük zararlarından birisi de ailesel kopukluluk oluşur.
  • İnsan vücut’unu hareketsiz bırakır ve sağlık sorunları yaşana bilir.

Gökçeada Hakkında

Ege ve Marmara ikliminin kesişip birleştiği yerde bulunan Gökçeada Türkiye’nin en büyük adası olarak bilinmektedir. Türkiye içinde güneşin en son battığı yer olarak bilinmektedir.

Gökçeada Gezilecek Yerler

Gökçeada Rum Köyleri, Gökçeada Sualtı Milli Parkı, Gökçeada Tuz Gölü, Gökçeada Kaya Mezarı, Marmaros Şelalesi, Dereköy, Gökçeada Uğurlu Köyü, Tepeköy Çınaraltı, Gökçeada Plajları

Bize ulaşmak için [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

hakkında Berkay Gavaz

Acarnet'te Web Designer

Bu Yazıya da Bakabilirsiniz

Beylikdüzü Web Tasarım

Global dünya artık neredeyse internet üzerinden idare edilmektedir diyebiliriz. Bu aşamada firmaların internette görünebilir olması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir