Anasayfa / Hizmet Yerleri / Hatay Web Tasarım

Hatay Web Tasarım

Avcılar merkezli olan Acarnet müşterilerine etkin bir şekilde hizmet vermektedir. Küçük büyük ayırt etmeden birçok işletmeyle aktif bir şekilde çalışan firma 25 personeliyle faaliyetlerine devam etmektedir. Firmanın işletmelere sunduğu başlıca hizmetlerden biri web tasarımdır. Web tasarımın yanında Acarnet seo(arama motoru optimizasyonu), web yazılım, sosyal medya reklamcılığı, eticaret reklamları gibi hizmetler de vermektedir.

 

Hatay web tasarım son yıllarda sıkça ihtiyaç duyulan hizmetlerden biridir. Bu hizmetin hayatımıza girmesi beraberinde birtakım gereklilikleri getirmiştir. Bu gerekliliği yerine getirmek isteyen firmalarda bilişim ajanslarıyla iletişime geçerek web sitesi yaptırmaktadır. Yaptırılan bu site ile dijital anlamda var olan firmalar rakiplerine karşı bir adım öne geçerek satışlarını ciddi anlamda arttırmıştır. Bu artış aynı şekilde firmanın marka değerini de arttırıp, kurumsal kimliğini güçlendirmiştir.

acarnet-bilisimAcarnet Web Tasarım firmamızın öncelikli olarak verdiği responsive tasarım ve e-ticaret reklamları hizmeti hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilmek için ilgili linklere tıklayabilirsiniz.

Acarnet Web Tasarım Süreci

Firmamızla iletişime geçen işletmeleri ofisimizde ağırlayarak yapılacak olan proje hakkında görüşmeler sağlıyoruz. Yapılan bu görüşmelerde proje tasarımının nasıl olacağı, müşteri trafiğinin nasıl artacağı, arama sonuçlarında nasıl yer alınacağı gibi konuları konuşuyoruz. Bu konuşmaların sonucunda bizlerle iletişime geçen işletmenin sektörüyle alakalı birtakım tasarımlar ortaya koyuyoruz. Yapılan tasarımları sonrasında müşterilerimize sunarak eksik olan alanları belirleyip bunları gideriyoruz. Tüm yapılan işlemlerin sonucunda da siteyi yayın hayatına sokuyoruz. Ayrıca firmamız satış öncesi verdiği desteği satış sonrasında da vererek memnuniyeti en üst safhaya çıkartmaktadır. Buda bizim öncelikli amaçlarımızdan biridir. Sizlerde verdiğimiz hizmetlerden faydalanmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

 

Hatay Hakkında

Türkiye’nin en güneyinde yer alan Hatay kardeşliğin ve birlikteliğin şehri olarak bilinmektedir. Nüfus bakımından ülkemizin en kabalık 13. şehri arasında yerini alan bu ilimiz yaklaşık olarak 1.5 milyon nüfusa sahiptir. Toplam yüzölçümü bakımından da 5.5 kilometre kare olan Hatay’ın rakımı 100 metredir. Aynı zamanda ilde toplam 15 ilçe bulunmaktadır. Bu ilçelerde gezilip görülecek birçok alan bulunmaktadır. Bu alanların başlıcalarını aşağıdan inceleyebilirsiniz.

 

hatay-web-tasarim-firmalari.jpg

 

Hatay’da Gezilecek Yerler

Hatay Arkeoloji Müzesi, Habib-i Neccar Camii, Aziz Simeon Manastırı, St. Pierre Kilisesi, Titus(Vespasianus) Tüneli, Beşikli Mağara, Payas Kalesi, Kapılı Değirmenli Şelale, Reyhanlı Hamamat Kaplıcaları, Hıdırbey Musa Ağacı…

 

hakkında Alper Acarlı

Acarnet'te Entrepreneur

Bu Yazıya da Bakabilirsiniz

Kadıköy Web Tasarım

Birinci önceliğimiz olan müşteri memnuniyeti konusunda Acarnet firması olarak büyük veya küçük firma gözetmeksizin her …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir