Anasayfa / Hizmet Yerleri / Hatay Web Tasarım

Hatay Web Tasarım

Küçük işletmelerinizin ülke çapında isim yapmasını istemez misiniz? Acarnet Hatay Web tasarım başta olmak üzere, Türkiye’nin her yanına adınızın duyulmasını ve daha çok müşteri kazanmanızı sağlayabilir.

Acarnet E-Ticaret Çözümleri

Elektronik ağ üzerinden mal ve hizmet alım satımı, E-ticaretin konusunu oluşturur. Artık günümüzde işletmeler, işlek caddelerde yer bulmak yerine, internette satış ve pazarlama faaliyetlerine daha çok önem vermeye başladı.

E-ticaret ilk olarak 1994 yılında Amerika’da başlamış, oradan da dünyaya yayılmıştır. Ülkemizde ise e-ticaret üzerinden yapılan alışverişlerin oranı, gün geçtikçe daha fazla gerçekleşmektedir.

Ticaretin internet üzerinden yapılabilmesi için web site tasarımlarının özel ve benzersiz olması gerekir. Hatay web tasarım kapsamında müşterilerimize, aşağıdaki adımları takip ederek, E-ticaret çözümleri sunuyoruz:

 • Faaliyette bulunduğunuz sektör hakkında sizlerden bilgi alıyoruz. Böylelikle çalışmaya nereden başlayacağımıza ve nasıl bir çalışma yapacağımıza karar veriyoruz.
 • Ürünlerinizin fiyatlarını, ürün çeşitlerinizi ve ürün özelliklerinizi, internet sitenize yerleştiriyoruz. Sizler adına sanal ortamda etkili ve göz alıcı bir vitrin oluşturuyoruz.
 • Rakip sitelerle ilgili araştırma ve analiz işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Böylelikle, aynı sektördeki rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlıyoruz.
 • İnternet sitenizi, ihtiyaçlarınıza göre ve müşteri odaklı tasarlıyoruz. Uygun renkleri ve yazı fontlarını seçiyoruz. Resimlerin ve diğer içeriklerin internet sitenizde, optimum düzeyde yerleşmesini sağlıyoruz.
 • Satışlarınızı artıracak ve firmanızın prestijini yansıtacak logo çalışması gerçekleştiriyoruz.
 • İnternet sitenizin aynı zamanda vitrini olan ana sayfa tasarımını gerçekleştiriyoruz.
 • İnternet ortamında ürünlerinize ve işletmenize yönelik reklam çalışmalarını gerçekleştiriyoruz.
 • Ürünleriniz ve markalarınızla ilgili kampanya çalışmalarını yürütüyoruz ve sosyal medyada paylaşımını sağlıyoruz.
 • İşletmeniz ve markanız için faydalı olan viral videolar hazırlıyoruz ve bu videoları uygun platformlarda yayınlıyoruz.

E-Ticaret Sitelerinizi Nasıl Oluşturuyoruz?

Ticaret sitelerinde kullanılan temalar, diğer sitelerdekinden farklıdır. Hatay web tasarım ve e-ticaret sitelerinde farklı temaları, kodlama yoluyla oluşturuyoruz. Bu işlemi yaparken, sizlerle bilgi ve fikir alışverişinde bulunuyoruz. Neden kodlama yöntemiyle sitenizi oluşturuyoruz?

 • Kodlama ile yapılan site daha uzun ömürlüdür.
 • Gerekli olan güncellemeler ve değişiklikler hızla yapılabilir.
 • Tek elden çıktığı için standart bir görünüm elde edilir. Herhangi bir sorunda, müdahale etmesi daha kolaydır.
 • Sınırsız düzenleme imkanı verir.
 • Dilediğiniz tüm materyalleri, kodlama ile yapılan sitede kullanabilirsiniz. Herhangi bir kısıtlama söz konusu değildir.
 • İhtiyacınız olan ve işletmenizi iyi gösterecek tema tasarımları, kodlama ile daha kolay yapılmaktadır.

Güvenlik, e-ticaret sitelerinin tasarımının bir parçasıdır ve oldukça önemli bir konudur. Özellikle ödeme sistemlerinin iyi bir şekilde tasarlamış olması gerekir. Acarnet olarak güvenli ödeme sistemlerini sizler için hazırlıyoruz. Ya da en iyi sistemi kullanabilmenizi sağlıyoruz.

Müşterilerinizle bire bir canlı görüşebilmeniz için en iyi chat uygulamalarını internet sitenize entegre ediyoruz.

İnternet sitenizi sosyal medya hesaplarınıza entegre ediyoruz ve organik bir backlink kaynağı elde etmenizi sağlıyoruz. Böylelikle potansiyel müşterileriniz artıyor.

E-ticaret sitenizin arama motorlarında görünür olması adına, etkili SEO çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

Acarnet firması ile kazancınız bereketli, internet siteniz bilinir olacak!

BU MAKALEMİZ 27.01.2020 TARİHİNDE GÜNCELLENMİŞTİR…!

hakkında Alper Acarlı

Acarnet'te Entrepreneur

Bu Yazıya da Bakabilirsiniz

Beylikdüzü Web Tasarım

Global dünya artık neredeyse internet üzerinden idare edilmektedir diyebiliriz. Bu aşamada firmaların internette görünebilir olması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir