Anasayfa / Hizmet Yerleri / İlkadım Web Tasarım

İlkadım Web Tasarım

Acarnet Bilişim olarak web tasarım ile ilgili her konuda sizlere destek vermekten gurur duyuyoruz. Web sitesi oluşturma, seo reklamları veya mail desteği gibi birçok desteği sizlere sunmaktayız. Ne olursa olsun firma ayırt etmeksizin sizlere her türlü desteği sağlar ve sizleri yarı yolda bırakmayız. Web sitemizde de paylaştığımız bilgileri web tasarım konusunda sizlerinde ilerlemesi ve bilgi sahibi olmanız için sunuyoruz.

Veri Tabanı Nedir

Veri tabanı bir kütüphaneye benzeyen bilgi alanı da denilebilen yerdir. Veri tabanı elektronik ortamda depolanan yapılandırılmış verilere denmektedir. Yani demek istediğimiz veri tabanı sisteminde yapılandırılmış veriler bulunmaktadır. Gelen veriler asla gelişi güzel sıralanmamaktadır. Bu sayede istediğiniz zaman istediğiniz veriye ulaşabileceksiniz.

Peki bu veriler nerede yapılandırılıyor diyorsanız verileniriniz Database Management System veri tabanı sistemiyle yapılandırılmaktadır. Bu sistem bir tür yazılım olarak bilinmektedir. Verilerinizi sınıflandırır, kontrol eder, derler ve sıralar hangi veri isteniliyorsa istenildiği zaman isteyen kişiye aktarılır.

Database bu sayede şu işe yaramaktadır. Verileri internet üzerinde veya bilgisayarın depolanabilir bir kısmında saklanmaktadır. Veri tabanı yazılımları ise daha farklı bir işlem yapmaktadır oda şöyledir. Verilerlinizin silinmemesini, güvenli bir şekilde saklanmasını, verilerinizin güncellenmesini ve son olarak da üzerine başka verilerin eklenmesini sağlamaktadır.

İlkadım Hakkında

Samsun ilimizde bulunan İlkadım ilçemizin nüfusu 338 bin 614 tür. Batısında Atakum doğusunda Canik Güneyinde ise Kavak ilçeleri bulunmaktadır. Kuzeyinde ise Karadeniz bulunmaktadır.

İlkadım Gezilecek Yerler

Samsun Kent Müzesi, Samsun Cumhuriyet Meydanı, Samsun Onur Anıtı, Samsun Atatürk Parkı

Bize ulaşmak için [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

hakkında Berkay Gavaz

Acarnet'te Web Designer

Bu Yazıya da Bakabilirsiniz

Silifke Web Tasarım

Acarnet bilişim olarak sizlere yıllardır sizlere web tasarım konusunda destek vermekteyiz. Bugün sizlere Silifke web …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir