Anasayfa / İnternet Reklamları / İnternet Reklamları İle Nasıl Müşteri Kazanabilirim?

İnternet Reklamları İle Nasıl Müşteri Kazanabilirim?

Firmamızda İnternet Hizmetleri başlığı altında bulunan İnternet Reklamları adlı hizmetimiz de vardır. Bu hizmet kısacası, firmanız tarafınca yapılan ürün ve hizmetleri belli bir ücret karşılığında internet ortamında potansiyel müşterileriniz olan internet kullanıcıları adına yapılan tanıtım çalışmalarıdır.

Peki, bir firma olarak internet üzerinden yapılan bu tanıtım çalışmalarına neden ihtiyaç duyduğunuzu gelin sizlere biraz açıklayalım. Günümüzde en çok kullanılan teknoloji olan internet, milyonlara aşkın kullanıcısı sayesinde çok iyi bir reklam alanı olmaktadır. Sizler de bu alanda reklamlarınızı vererek birçok müşteri kazanabilirsiniz ve bu sayede firmanız açısından hem marka bakımında tanınmış olursunuz hem de maddi açıdan para kazanmış olursunuz. İnternet reklamları sizlere birçok avantaj sağlamaktadır. Bu avantajlar arasında ise en dikkat çekenler, milyonları geçen internet kullanıcılarına hitap etmiş olursunuz, reklam vermek için ödeme yaparken firmamızda bulunan birçok ödeme seçeneğinden yararlanırsınız.

Acarnet olarak birçok platformda internet reklamları vermekteyiz. Haydi bu platformları biraz inceleyelim ve bilgi edinelim;

-Facebook Reklamları: Firmalar arasında çokça tercih edilen bir platform olan facebook bu kadar tercih edilmesinin arkasında bir nedeni yatmaktadır. Bu nedeni ise her bütçeye uygun olmasıdır. Bu platformda vereceğiniz reklamlar facebook kullanıcıları tarafından sağ kısımda gözükecektir. Facebook sahip olduğu demografik hedefleme sistemi ile sadece hedef kitleye reklam yapmayı mümkün kılmıştır. Bu reklamlarda reklama tıklayan ziyaretçi web sayfanıza gider.

-Google Reklamları: İnternet evreninin, firmalara sunduğu en büyük nimetlerden biridir. İnternetin tüm dünyadaki kullanıcı sayısını ve önemini göz önüne aldığımız zaman, internetin değerinin ne kadar arttığını görebiliriz. Sizler de bilgi almak istediğiniz bir konuda veya bir üründe, interneti kullanarak önünüze gelen sonuçlarda da araştırmalar yapıyorsunuz. Sizlere bu reklam çeşidinin getirisi şu şekildedir, Google arama motoru üzerinden yapılan aramalarda, hem hizmet verdiğiniz ülkede hem de dünya genelinde kitlelere ulaşın. Reklamlarınızda doğru kitleyi hedef göstererek kullanıcı kontrolünüzü elinizde tutun.  Reklamlarınızda sadece sizlerin belirlediği tıklama başına maliyete göre ödersiniz. Profesyonel ekibimiz ile reklamlarınıza daha az para harcayarak olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz.

hakkında Alper Acarlı

Acarnet'te Entrepreneur

Bu Yazıya da Bakabilirsiniz

Seo | Adwords | Sosyal Medya

Seo(Arama motoru optimizasyonu) SEO nedir ve nasıl çalıştığını bilmek ister misiniz? Biz sizin için bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir