Anasayfa / Hizmet Yerleri / İznik Web Tasarım

İznik Web Tasarım

İznik web tasarım konusu üzerinde biraz bilgiler vereceğiz. Acarnet bilişim Türkiye’ nin her noktasında başarılı projelere imza atmıştır. Şimdi anlatacağımız konu üzerinde siz değerli okuyucularımıza rehberlik edip sizleri bilgilendirecektir. Şimdi ise Konumuza başlıyalım.

Web Tasarım Yapılış Aşamaları ve Son Teknikler

Son zamanlar da kişisel veya kurumların ticari amaçlar ile ilgili binlerce web sitesi açılmıştır. Gelişmekte olan teknolojide iletişimin ve haberleşmenin merkezi olan internet aleminde web tasarımın önemi de son derece artmaktadır. Neredeyse artık her firmanın veya kişilerin kendilerine ait en az bir tane web sitesi olduğunu görmekteyiz. Web tasarım yapmak öncelikle tasarım ve içerikler hakkında güzel bir araştırma yapılması gerekmektedir. Web tasarım yapılırken menüde olacak başlıklar belirlenir ve onlara ait dokümanlar hazırlanmaktadır. Gerekli olan menüler ise;

  • Hakkımızda yazısı
  • Hizmet yazıları
  • Ürünlerin bilgiler
  • Ürünlerin fiyatları
  • Referanslar
  • Ve iletişim bölümü

Bunlar yapılmaya başlandığında ariyetten’ de sitenin tasarım planı da çıkarılmalıdır. Taslak oluşturulur ve bu taslağın üzerinden gerekli tasarımlar photoshop, fireworks gibi uygulamalardan resimler veya videolar hazırlanmalıdır. Bu gibi aşamaların bittiğinde sitenin verilerinin çalışıp çalışmadığını kontrol etmek için site test aşamasına alınmalıdır. Tasarımda olan sorunlar kontrol edilip düzeltilir. Sitedeki herhangi bir eksik veya problemleri tekrardan gözden geçirilip düzeltilmesi gerekmektedir.

İznik Hakkında Bilgiler

İznik Bursa’nın kuzeydoğusunda yer alan bir ilçedir. Gölün kıyısındaki doğal güzelliği ile ve 4500 yıllık 4 devlete başkentlik yapmış tarihi bakımdan önemli bir yer olmaktadır. Anadoluda ilk Türk başkenti olmaktadır. Aynı zamanda Roma, Selçuklu, Bizans ve Osmanlı nın bir zamanlar yerleşmekte olduğu Vatikanın kutsal kabul ettiği bölgelerden birisi haline gelmektedir. El sanatı ve sanatçılarıyla da ünlü olan İznik çini konusunda ileri gelenlerden birisidir.

İznik’ te Gezilecek Yerler

İznik Gölü, İznik Müzesi, Ayasofya Camii, Yeşil Camii, İznik Kalesi, Antik Tiyatro, Lefke Kapısı, İsmail Bey Hamamı, Eşrefoğlu Rumi Türbesi, Aziz Tryphonos Kilisesi, Koimesis Kilisesi, Nikaia Antik Kenti,

Bize ulaşmak için [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

hakkında Berkay Gavaz

Acarnet'te Web Designer

Bu Yazıya da Bakabilirsiniz

Silifke Web Tasarım

Acarnet bilişim olarak sizlere yıllardır sizlere web tasarım konusunda destek vermekteyiz. Web sitesi oluşturma, seo …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir