Anasayfa / Hizmet Yerleri / Kayseri Web Tasarım

Kayseri Web Tasarım

Web yazılım ve web tasarım konularında, yaratıcı ve özgün çözümler sunuyoruz. Diyelim ki Kayseri ilinde yerel bir işletmeniz var ve internetten müşteri kazanmak istiyorsunuz. Yerel kanallara ve radyolara reklam vermek istediniz, ancak oldukça maliyetli olduğunu gördünüz. Acarnet, Kayseri web tasarım başta olmak üzere, Türkiye’nin her ilinde bulunan işletmelere özel çözümler sunuyor. Dilerseniz web yazılım hizmetlerimizden de biraz bahsedelim. Çünkü bu konu, doğrudan web tasarım ile ilgilidir.

Web Yazılım Tanımımız

İnternet siteleri iki yapıdan oluşmaktadır. Görünen kısım ve görünmeyen kısım… Görünen kısım kullanıcıların ziyaret ettiği sayfalardır. Görünmeyen kısım ise web yazılım tasarımını gerçekleştiren uzmanların görebildiği yazılımsal kısımdır.

Görünmeyen kısımda, kodlama dilleri bulunur. Ayarlar bölümü ve yönetici paneli de görünmeyen kısımlarda dahildir. Kayseri web tasarım ve web yazılımlarında Acarnet firması olarak bizim yaptığımız iş, internet sayfalarının ilgili sunucularla sorunsuz bir şekilde bağlantı kurması ve kullanıcıların kolaylıkla gezebilecekleri internet sayfalarının oluşturulmasıdır.

Kullandığımız yazılımlar ile hızlı açılabilen, sade ve kolay kullanılabilir web siteleri tasarlarız.

Web yazılım programlarını kullanarak oluşturduğumuz sitelerin mobil uyumlu olmasına dikkat ederiz.

SEO Çalışmaları

Web yazılım işlemlerimiz arasında, SEO çalışmaları da bulunur. Aslında SEO çalışmalarını ayrıca müşterilerimiz için yaparız. Ancak küçük de olsa internet sitelerinin yazılımlarını,  arama motorlarına uyum sağlayacak şekilde ayarlarız. Mesela sitenin hızlı açılması, ara yüzünün kullanıcı dostu olması ve mobil platformlarda da uyumlu bir şekilde çalışması gibi…

Uzman Personelimiz

Web tasarım ve web yazılım konularında alanında uzman ve tecrübeli personel ile tasarımlarımızı gerçekleştiririz. Bize göre tecrübeli ve iyi bir personel, mutlu müşteriler ve kaliteli bir iş demektir. Bu anlayışla, uzun yıllar müşterilerimize başarılı hizmetler vermeye devam ediyoruz.

Tasarım aşamasında web yazılım personelimize her türlü desteği sağlarız. Mesela müşterilerimizle birebir görüşerek, beyin fırtınası yaparız ve daha iyi bir internet sitesini nasıl tasarlayabiliriz üzerine, birçok fikir üretiriz. Bu fikirler içerisinden en iyi olanları belirleriz ve çalışmaya başlarız.

Tüm birimlerimiz koordineli bir şekilde çalışır ve birbirleriyle bilgi alışverişinde bulunur.

Böylelikle Kayseri web tasarım ve daha birçok hizmeti, başarılı bir şekilde sonuçlandırırız.

BU MAKALEMİZ 28.01.2020 TARİHİNDE GÜNCELLENMİŞTİR….!

hakkında Alper Acarlı

Acarnet'te Entrepreneur

Bu Yazıya da Bakabilirsiniz

Bekilli Web Tasarım

Yıllardır sizlere web tasarım konusunda destek veren firmamız Acarnet bilişim sizlerle çalışmaya 12 yıldır devam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir