Anasayfa / Hizmet Yerleri / Manisa Web Tasarım

Manisa Web Tasarım

İnternetin gelişen olanaklarından sonuna kadar yararlanabilmeniz için etkili ve yaratıcı bir web sitesine sahip olmanız gerekir. Acarnet, Manisa Web tasarım hizmetinde olduğu gibi, Türkiye’nin birçok iline yaratıcı ve etkili web tasarım hizmeti sağlıyor.

İşletmeniz hangi ilde olursan olsun, arama motorlarında ilk sırada olmanız önemlidir. İlk sırada yer alabilmek için de, birçok SEO kriterinin internet sitenizde bulunması gerekiyor.

Web tasarım kriterleri ile SEO kriterlerinin bir arada, web sitenizde uygulanması sonucunda ise hem etkili bir web sitesine sahip olursunuz, hem de arama motorlarında ilk sırada yer alırsınız. Böylece internet üzerinden sitenize daha çok ziyaretçi gelir ve potansiyel müşterileriniz çoğalır.

Acarnet, Manisa Web tasarım olarak öncelikle müşterileriyle görüşür ve fikir alışverişi yapar. İyi bir web tasarımında, bilgi oldukça önemlidir. Bu yüzden müşterilerimizden, internet siteleriyle ilgili yapılacak çalışmalar doğrultusunda bilgi talep ederiz.

Etkili Arayüz Tasarımı

Müşterilerimizden gereken bilgileri aldıktan sonra, internet sitesinin arayüz tasarımından işe başlarız. Sitenin iskeletini oluştururuz. Daha sonra teknik konular üzerinde yoğunlaşırız.

Mesela müşterimizin faaliyet konusu, yiyecek ve içecek üzerine ise öncelikle arayüz konseptini belirleriz. Renklerden tutunda, yazı fontu türüne ve büyüklüğüne, resimlerden videolara kadar tüm tasarım kriterlerini değerlendiririz. Genelde yiyecek ve içecek üzerine faaliyet gösteren müşterilerimizin internet sitelerinde, kırmızı ve beyaz renkleri yoğun olarak kullanırız. Nedeni ise bu renklerin insanlar üzerinde iştah açıcı ve özendirici etkilerinin bulunmasıdır.

Teknik Yapımlar

Web tasarımında arayüz işlemlerini bitirdikten sonra, teknik konulara yoğunlaşırız. Gerek Manisa web tasarım olsun, gerekse diğer iller bazında gerçekleştirdiğimiz web tasarımları olsun, SEO ve internet sitesi açısından teknik tasarımları tamamlamaya özen gösteririz.

Mesela HTML kodlama dili ile hazırladığımız iskelet yapıyı, CSS kodlama diliyle görselleri de içerek şekilde inşa ederiz. Daha sonra internet sayfasının hızlı açılması, ana sayfada bulunan Sliderların yerinin ayarlanması, sosyal medya butonlarının yerleştirilmesi ve chat penceresinin konumlandırılması gibi konular üzerine yoğunlaşırız.

Mobil Tasarım

İnternet sitelerinin cep telefonlarına da uyumlu olması hem müşteriler, hem de bizler açısından önemlidir. Bu yüzden cep telefonlarında tasarladığımız internet sitelerinin nasıl göründüğünü kontrol ederiz ve gerekli düzenlemeleri yaparız.

Mesela Manisa web tasarım arayüzünde, cep telefonlarında dikey sütunlar ve optimize edilmiş resimler kullanırız. Böylece kullanıcılar, internet sitelerini cep telefonlarında da rahatlıkla kullanabilirler.

İçeriklerin Tasarlanması

Görsel ve yazınsal içeriklerin, sitenin her yerinde dikkat çekici ve uyumlu olmasına özen gösteririz. Etkili sloganları ana sayfaya yerleştiririz. Resimleri ve videoları dikkat çekecek şekilde, ancak kullanıcıları da yormayacak şekilde konumlandırırız.

Tüm çalışmalarımızda, ekibimizle birlikte beyin fırtınası yaparız. Olabilecek en iyi tasarımı, müşterilerimize sunmaya çalışırız. Böylelikle ortaya harika web siteleri çıkar.

hakkında Alper Acarlı

Acarnet'te Entrepreneur

Bu Yazıya da Bakabilirsiniz

Kadıköy Web Tasarım

Birinci önceliğimiz olan müşteri memnuniyeti konusunda Acarnet firması olarak büyük veya küçük firma gözetmeksizin her …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir