Anasayfa / İstanbul Web Tasarım / Web Tasarım’da Acarneti Neden Seçmeliyim ?

Web Tasarım’da Acarneti Neden Seçmeliyim ?

Acarnet Bilişim olarak bilişim sektörüne 2004 yılında giriş yaptık. Gün geçtikçe büyüyen kadromuz profesyonellerden oluşmaktadır. Bizler için ve şirket için de önemli olan bir prensibimiz vardır. Bu prensip ise siz müşterilerimiz için en son kalitede hizmeti sunmak ve sizlerin memnuniyetini en üst noktalara taşımaktır. Yıllar ilerledikçe gelişen bilişim sektöründe çeşitli analizler yaparak, siz müşterilerimize çeşitli çözümler sunmaktayız.

Firmamız tarafından sizlere verilen belli başlı hizmetler vardır. Bizler sizlere bu yanımızda sizlere İnternet Hizmetleri başlığı altında verdiğimiz  Web Tasarım hizmetini anlatacağız.

Çeşitli sektörlerde hizmetler veren firmalar, kendilerini internet üzerinden de temsil edecek ve 7/24 reklamını yapacakları bir araca ihtiyaç duymaktadırlar. Bu konuda ise devreye son yıllarda çokça tercih edilen web siteleri girmektedir. Web siteleri, firmaların internet evrenindeki kimlikleri olmuştur. Web siteleri araçlığı ile birlikte kolay reklam ve bilgilendirme artık mümkün hale gelmiştir. Firmanız tarafınca üretilen bir ürünün satışını web siteniz üzerinden yaparak hem reklam sağlamış olursunuz hem de sadece çalıştığınız ülke değil, diğer ülkelerde de ticaret bir kimlik oluşturmuş olursunuz. Buda sizin sipariş alanınızı genişletir.

WEB TASARIMI NELERE UYGUN OLMALIDIR ?

Firmanız adına kullanılacak olan bir web sitesinin mutlaka ve mutlaka web standartlarına uygun olması gerekmektedir. Web standartları dediğimizden kastımız ise değişik cihazlardan sitenize giriş yapıldığında, site içerisinde yer alan resimlerin, yazıların ve içeriklerin kullanıcıya aynı şekilde gösterilmesine yardımda bulunan yazılım teknolojileridir. Bu standartlar sayesinde web sitenizde sunulan bilgiler, farklı cihazlarda görünür hale geliyor. Bunların yanında ise daha birçok dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Gelin biraz bunlara göz atalım;

-Hız: Web sitenize gelecek kullanıcılar için en önemli nokta web sitenize erişim ve erişim hızıdır. Sadece sizin sitenizde değil tim diğer kullanıcılar buna çokça dikkat etmektedir. Çok yavaş açılan bir web sitesi çokça kullanıcı kaybeder. Kullanıcı demek müşteri demek. Buda firmanızı hem marka bakımından hem de maddi açıdan olumsuz bir şekilde etkilemektedir.

-Kullanıcı Dostu: Sitenizi ziyaret eden kullanıcılar, siteniz içerisinde kolay ve hızlı bir şekilde geçiş yapabilmelidir. Siteniz içerisinde araç çubuğu, site ağacı ve arama motorları kullanarak, sitenizi daha da çok kullanıcı dostu yapabilirsiniz.

-Site Tasarımı ve Estetiği: Sitenizin web tasarım aşaması bittiği zaman ilk olarak dikkat edeceğiniz şey sitede kullanılan renk ve sitenin dizilişidir. Web sitenizi ziyaret eden kullanıcı kitlesi ilk olarak sitenizde kullanılan renklerin uyumunu ve sitenizin dizilişine dikkat eder.

ACARNET WEB TASARIM DESTEĞİ

Eğer firmanız adına yapılacak bir web tasarım için bizleri tercih ettiyseniz çok şanslısınız. Bunun sebebi ise sizlere tasarım sırası ve tasarım sonrasında birçok hizmet ve destekte bulunmaktayız. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Web sitenizin tasarım aşaması bittikten sonra yayınlanır ve sitenizin yanında sizlere verilen yönetim panelinin eğitimi verilir.
  • Çalışma saatlerimiz boyunca bizlere telefon ile destek talebinde bulunabilirsiniz. Bunun yanında mail desteğimiz de bulunmaktadır.
  • Siteniz teslim edilirken tarafınıza ücretsiz bir şekilde Outlook kurulumu ve mail imzası oluşturulur.
  • Web sitenizde yıl içinde yapılan küçük değişiklikler ücretsiz olarak tarafımızca yapılmaktadır.

Sizler de firmanız adına sizleri internet ortamında temsil edecek bir web sitesi çalışması yaptırmak istiyorsanız bizleri yani Acarnet’i tercih ederek olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz.

 

hakkında Alper Acarlı

Acarnet'te Entrepreneur

Bu Yazıya da Bakabilirsiniz

Kullanıcı Deneyimi Tasarımı (UX) Nasıl Olmalıdır?

Satın aldığınız bir ürünü nasıl deneyimlersiniz? Kullanıcı deneyimi tasarımı araçları nedir? Satın aldığınız ürünü denerken …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir