Anasayfa / Web Tasarım / Web Tasarım Fiyatları 2019

Web Tasarım Fiyatları 2019

Web tasarım fiyatları Web sitesini kendiniz tasarlamak en ucuz seçenektir. Maliyet 1000 ile 5,000 TL arasında değişebilir. Ajansın size sunduğu basit bir özel web sitesi tasarımı 5.000 ila 6.000 TL  arasında değişebilirken, daha büyük ve daha karmaşık web siteleri 2000 ila 6000  TL arasında müşterilere sunulmaktadır.

Web siteniz sahip olduğunuz en önemli pazarlama aracıdır. Gelen pazarlama stratejinizin satın alma ve merkezi işleminden önce şirketten beklediğiniz beklentilerinizi araştırmak istediği en önemli şeydir.

Çoğu işletme gelen pazarlamanın değerini anladığı için, genel olarak işletme web siteleri daha güzel hale geliyor. Daha zarif, mobil dostu ve daha hızlı kullanışlılar- bu tüketici tarafından harika, ancak pazarlamacının işini daha da zor hale sokuyor.

Bu durumun içinde rakiplerimizden uzak durmak istiyorsak, tüm modern işletmelerin bir noktada veya başka bir yerde karşılaşacakları kaçınılmaz projeye götüren bir web sitesi yeniden tasarlanması için hepimiz oyunumuzu yükseltmek zorunda kalıyoruz. Web sitenin yeniden tasarlanması maliyeti, gelişmiş ve özel olarak tasarlanmış bir web sitesinin milyonlarca TL  düşerseniz, birkaç yüz TL düşük olabilir. Şirketlerin işletmeleri genellikle bir web sitesinin yeniden tasarımı için ne kadar ücret ödemeleri gerektiği ve paraları için ne kadar bekleyecekleri konusunda fikir sahibi olmadıklarından dolayı bu soruyu tek seferlik olarak herkes için cevaplamaya karar vermişlerdir.

Kendi Web Sitenizi Yapmanın Maliyeti

Web sitenizi kendiniz inşa etmek istiyorsanız veya yeniden tasarlamak istiyorsanız bu sizin en ucuz seçenektir. Birkaç 1000 TL 3.000 TL veya daha fazla bir yere kadar değişebilir.

Web sitesini kendiniz yeniden tasarlamanın en çok gerekli olan maliyeti, gerekli zaman ve uğraş. Genel olarak söylemek gerekirse, ne kadar az para harcarsanız, siteyi istediğiniz gibi elde etmek için o kadar çaba göstermek zorundasınız yani az miktarda para harcarsınız ve uğraşırsınız- çünkü özel iş kodlama yeteneğine ihtiyaç duyulmaktadır. Çünkü yine de tam olarak istediğiniz gibi olmaz. Sınırlı bütçeli girişimler küçük başlamalıdır. Genellikle 30ile 100 TLarasında değişen fiyatlar uygun fiyatlı web sitesi temaları özellikle de WordPress için sunmaktadır. Performans, işlevsellik ve kullanım temaları bu temalardan farklıdır. Olumlu eleştiriler almış ve güçlü bir sicile sahip olan temalar aradığınızda ve teknik beceri gerektirmeden yaptığınızdan emin olun.

Diğer popüler seçenek ise StudioPress’ten Genesis Çerçeve’dir. Genesis Framework temel olarak WordPress’e yüklediğiniz web sitenizin arka ucudur ve siteniz için içerik oluşturmanıza ve oluşturduğunuz temanızın görsel özelliklerini kolaylıkla düzenlemenize yardımcı olur. Çerçeveyi yükledikten sonra, temel olarak web sitenizin ince detayı olan bir tasarımılı tema yükleyeceksiniz Piyasadaki ortalama ve onların çerçevesi düşük bütçeli temadan büyük bir adım.  Temaların göze güzel, hoş gözükmesi ve mobil uyumlu, arama motorları için optimize edilmiş ve kullanımı kolay. Temalara göz atın çoğu temalar tanıdık gelecektir çünkü çoğu web siteleri aynı temaları kullanmaktadırlar. Bununla birlikte biraz daha fazla harcama yapmak istiyorsanız ve HubSpot’un pazarlama amaçlı kullanılan yazılımını kullanmak istiyorsanız. Daha da iyi bir seçenek olmuştur.

 Web Sitesi Fiyatları Hakkında

Web tasarım fiyatları müşteriden müşteriye değişmektedir. Kurumsal bir site tasarımı istiyorsanız ve bunun yanında ek olaraktan reklam ve SEO desteği istiyorsanız, kafanızdan yüksek bir fiyat çıkarmanız gerekmektedir. Eğer kişisel bir site yaptırmak istiyorsanız ve SEO ya da reklamlara ihtiyaç duymuyorsanız, site yaptırmanın bütçesi düşebilir. Bu sebepten dolayı müşteriden müşteriye ücret farkı olmaktadır. Müşterinin sitesinde ek olarak istediği olanaklar ücrete tabir tutulmaktadır. Bu ücret aylık 2000 TL  . Seçilebilecek çok sayıda özelleştirilebilir tema var veya sürükle bırak ve oluşturucusunu kullanarak sıfırdan yeni bir tane oluştura bilirsiniz.

Web Tasarım Maliyetleri Neden Arttı?

Her şey gibi, bir web sitesinin ücreti de büyük ölçüde arz ve talebe bağlıdır. İnternet hala nispeten yeni olduğunda, işletmeler bir web sitesinin ne kadar önemli ve değerli olduğunu anlamadılar, bu yüzden bir web sitesi için yüksek miktarda fiyatlar ödemek istemediler.

Günümüzde, bir web sitesi, bir şirketin lansmanını planlarken çok dikkat ettiği konulardan birisi. Aslında, birçok girişimci, hangi alanların kullanılabilir olduğuna ve URL’nin nasıl göründüğüne bağlı olarak potansiyel işletme adlarını sınırlamaktadır.

Elbette, artan talep tek faktör değil. Birçok faktör bulunmaktadır. Sonuçta, her zamankinden daha hazır web tasarımcıları var. Diğer bir faktör ise web sitesi tasarımının arkasındaki süreç.

hakkında Berkay Gavaz

Acarnet'te Web Designer

Bu Yazıya da Bakabilirsiniz

Web Sayfası Tasarımı Nasıl Yapılır?

Bir web sitesinin ürünlerinin doğru bir şekilde tanıtılması ve kurumsal kimliğinin uygun bir şekilde hazırlanması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir