Hesap Yönetimi

Markanızın bütün sosyal medya hesaplarınızın yönetimini yapıyoruz.

Marka iletişiminde ve geliştirilmesinde büyük yer tutan sosyal medya mecraları markaların müşterileriyle çift yönlü şekilde iletişime geçmesinde oldukça etkin bir rol almaktadır. Bu nedenle, sosyal medya ortamları bünyelerinde sayfa yönetim araçları sunar. Ancak bu araçlar kitlesi çok fazla olan ve günlük onlarca belki de yüzlerce yorum alan marka sayfaları için etkin bir çift yönlü iletişim kurmasını sağlamakta yetersiz kalır.

Bu sebeple, kurumumuz sosyal medya hesap yönetimi hizmeti ile Twitter, Instagram ve Facebook gibi sosyal medya mecralarında aktif olarak görev yapar. Bu sayede, müşterileri ve potansiyel müşterileri ile daha sağlıklı bir iletişime geçebilen markaların değeri ve güvenilirliği artar.

Hesap Yönetimi Nasıl Yapılır?

Markaların sosyal medya hesaplarının yönetimi kolay bir iş değildir. Hem aktif kalınması gereken hem de itibar konusuna dikkat edilmesi gereken bir alan olduğundan bu işin ehil insanlara bırakılması gerekir. Ayrıca, tek bir kişinin büyük markaların sosyal medya hesaplarını yönetmek gibi bir yeterliği yoktur. Bu iş için kurumumuz gibi bünyesinde alanında uzman çalışanları barındıran ve hesap yönetimine özel sistem kuran firmalarla yapılması gerekmektedir.

Sosyal medya hesabı yönetimi çok yönlü bir iştir ve birçok bileşeni bünyesinde barındırır. Bunlardan biri, yorumların yönetimi, mesajlara cevap verilmesi, bu sayede kullanıcılarla doğrudan iletişime geçilmesidir. Bunun yanı sıra, alınan etkileşimleri görmek, bu etkileşimleri doğru şekilde yorumlamak ve bu analiz sonucunda yeni stratejiler belirlemek de son derece önemlidir.

Hesap yönetiminde en çok ihmal edilen noktalardan biri ise rakiplerin takip edilmesidir. Hesap yönetiminin önemli bir bölümü olmasına rağmen bazı kurumlar tarafından önemsenmeyen rakip takibi markanın gönderilerini belirlemesinde ve pazarlamaya hangi yönde devam etmesi konusunda fikir vermektedir.

Güvenilir bir sosyal medya hesap yönetimi ajansı olan kurumumuz bünyesinde bulunan uzman kadrosu sayesinde markanızın hesap yönetimini başarılı bir şekilde yaptığı gibi son derece titizlikle hazırlanmış raporlama sistemiyle de hesap yönetimini yürüttüğü firmalara düzenli bir şekilde bilgi vermektedir. Bu sayede markalar sosyal medya üzerindeki gelişimlerini kanıtlanmış verilerden oluşan raporlarla takip etme imkanına kavuşmuş olur.

web site tasarımı için başvur

BİLGİ İSTEK FORMU