İnternet Reklamları

İnternet Reklamları ile rakiplerinizden her zaman önde olun.

Facebook, firmalar ve işletmeler için her bütçeye uygun reklam vermeye imkan tanıyan tıklama ve gösterim bazlı internet reklam seçenekleri sunmaktadır. Reklamınızın görüntüsü Facebook kullanıcılarının ekranlarında sağ kısımda yer almaktadır.

Facebook’un eşsiz demografik hedefleme (ülke/şehir, yaş, cinsiyet, ilgi alanı) seçenekleri sayesinde sadece nitelikli hedef kitleye reklam yapın. Doğru hedeflemeyle marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırırsınız. Facebook reklamlarında sadece tıklayıp sayfanızı ziyaret eden kullanıcı için ödeme yapar ve günlük bütçenizi belirleyebilirsiniz.

  • Facebook Reklam verenlerin ulaşmak istediği hedefleme, maliyet ve performans hedefleri doğrultusunda ve tüketicinin beklentilerini temel alarak sınırsız değişiklik yapılabilmek.

  • Facebook Reklam sürecine yön verecek performans, maliyet, kullanıcı davranışları ve dönüşüm verilerini toparlayarak, kapsamlı analizler gerçekleştirmek.

  • Facebook Reklam yayını boyunca hedef kriteleri belirleyerek (Ziyaret süresi, form doldurma, üyelik, satış vb.) değerli aksiyonların takip edilmesi ve optimizasyonu.

  • Facebook Reklam vermek, hayran sayfanızın hedef kitlesini genişletebilir, ürün, hizmet ve ya fikriniz için hedef kitle belirleyebilir ve bunu o kitleye duyurabilirsiniz.

Google Adwords Reklamları,dijital dünyanın markalara sunduğu büyük avantajlardan biridir. İnternetin önemi ve kullanım oranlarını değerlendirdiğimizde dijital alanın her saniye daha fazla değerlendiğini görüyoruz. Hemen hepimiz araştırdığımız bir sinema salonu, almak istediğimiz bir çanta ya da gitmek istediğimiz bir kurs ile alakalı olarak öncelikle internette arama gerçekleştiriyoruz. Böylelikle aramak istediğimiz alanın liderleri ve bilgileri ile karşılaşıyoruz. Bu bizleri daha sağlıklı hareket etmeye yöneltiyor.

Online Platformda

Google arama motoru üzerinden, dünyada ve türkiyede kullanıcılara ulaşın.

Hedefleme ve Kontrol

Reklamlarınızı doğru kitleye gösterin ve kullanıcı daha kontrolünü elinize alın.

Maliyet Kontrolü

AdWords reklamlarında sadece sizin belirlediğiniz TBM (tıklama başı maliyet) ödersiniz.

Ölçümleme ve Raporlama

Reklamdan gelen trafiği konum, anahtar kelime gibi filtrelerle ölçümleme ve raporlama yapın.

Profesyonel Ekip

Profesyonel ekibimiz sayesinde reklamlarınıza daha az para harcayın ve karlı çıkın.

Özelleştirebilirlik

Google Reklam verenlerin ulaşmak istediği hedefleme, maliyet ve performans hedefleri doğrultusunda ve tüketicinin beklentilerini temel alarak sınırsız değişiklik yapılabilmek.

Raporlama & Analiz

Google Adwords Kampanya sürecine yön verecek performans, maliyet, kullanıcı davranışları ve dönüşüm verilerini toparlayarak, kapsamlı analizler gerçekleştirmek.

Dönüşüm Takibi

Adwords Reklam yayını boyunca hedef kriteleri belirleyerek (Ziyaret süresi, form doldurma, üyelik, satış vb.) değerli aksiyonların takip edilmesi ve optimizasyonu.

Instagram reklamları marka algısını yükseltmek ve hedef kitleye en doğru şekilde ulaşmak adına kullanılan bir reklam mecrasıdır. Sosyal medyanın ve dijital gücün potansiyel kitle tarafında büyük bir etkisi vardır. Markanızın müşterilerinize aktif olarak görülmesi ve onları etkileşime yönlendirmesi adına Instagram kullanımı ve Instagram reklamları sizlere yardımcı olacaktır.

Satış oranlarınızı arttırmak, doğru hedeflemeler ile gereksiz maliyetler harcamadan hedef kitlenize markanızı iletmek ve sektörünüze en uygun şekilde Instagram reklamları kurgulamak konusunda profesyonel hareket etmek önemlidir.

Görsel Öne Çıkarma

Marka için uygun görsel ve içerik seçilen hedef kitleye gösterilir. Resmin üzerine ya da eklenen butona tıklanarak doğrudan internet sitesine veya Instagram sayfasına yönlendirme sağlanır.

Video Öne ÇıkarmaÖne çıkartılmak istenen video, seçilen hedef kitleye gösterilir. bu instagram reklam modeli son dönemde çok daha ilgi çekici ve tıklanma oranının daha yüksek oluğu görülmüştür.

Uygulama İndirmeUygun görsel öne çıkartılarak, belirlenen hedef kitleye gösterilir. Fotoğrafa ya da butona tıklandığında uygulama indirilir.

Çoklu Görsel Öne ÇıkarmaEn fazla 5 görsel, kaydırma yöntemi ile kullanıcılara sunulur. Resmin üzerine ya da eklenen butona tıklanarak doğrudan internet sitesine veya Instagram reklam sayfasına yönlendirme sağlanır.

LINKEDIN REKLAMLARI YÖNETİMİİş adamlarına, şirket sahiplerine, müdürlere yada sadece belli meslekte olanlara mı ulaşmak istiyorsunuz? Linkedin tam size göre. Biraz pahalı bir reklam aracı olsa da 100 firmanın Ceo’suna ulaşmak onlara bir reklam görseli gösterebilmek için ödenen ücrete değeceğini düşünüyoruz.

Muhteşem Linkedin ReklamlarıDoğru görseller, doğru başlıklar, profesyonel ve deneyimli ekip. İşte başarılı Linkedin Reklamcılığı için ilk adımı atıyoruz.

Adam Adama TakipBu özel hizmette standart reklam yerine seçilen sektörde ki şirket yöneticilerini bulup onlara özel hazırlanan reklam metnini ve görselleri çarpıcı bir şekilde mesaj atıyoruz. Linkedin’de her mesaj ücretli ama buna değecektir.

Pek Çok Reklamdan En İyisiFarklı reklam kampanyası alternatifleri üretip, küçük bütçelerle test ediyoruz. En başarılı olana asıl bütçeyi harcıyoruz. Böylece verim büyük ölçüde artıyor. Bazen hedef kitle bizi şaşırtıyor. Genetik Temelli Analiz yönetimini kullanıyoruz.

700 Milyon'un üzerinde kullanıcısıyla Twitter, küçük, orta ve büyük işletmeler için reklamlar vasıtası ile hedef kitlelerine ulaşabilme imkanı vermektedir.

Twitter reklamları ile kullanıcıları internet sitenize çekebileceğiniz gibi, tweet etkileşimi, video tanıtımı, uygulama tanıtımı ve hesap tanıtımı stratejilerinden dilediğinizi amacınıza uygun olarak seçebilirsiniz.

Reklam Formatları Nelerdir?Twitter reklamları ile kullanıcıları internet sitenize çekebileceğiniz gibi, tweet etkileşimi, video tanıtımı, uygulama tanıtımı ve hesap tanıtımı stratejilerinden dilediğinizi amacınıza uygun olarak seçebilirsiniz.

Nerede Görülür?

Arama sonuçlarında
Anasayfa zaman akışında
Profil sayfalarında

Hedefleme Seçenekleri Nelerdir?İlgi alanı, anahtar kelime, kullanıcı adı, cihaz, konum hedefleme ile doğru kullanıcıya doğru zamanda ulaşabilirsiniz.

Nasıl Takip Edilir?Detaylı istatistik arayüzü ile reklam ve organik trafiğinizi takip edebilir stratejinizi buna göre şekillendirebilirsiniz.

Raporlama & AnalizTwitter Reklam sürecine yön verecek performans, maliyet, kullanıcı davranışları ve dönüşüm verilerini toparlayarak, kapsamlı analizler gerçekleştirmek.

web tasarım için başvuru yap

BİLGİ İSTEK FORMU