İOS Geliştirme

İOS platformundaki bütün uygulamara profesyonel şekilde hizmet veriyoruz.

Artık tüm şirketler küçük ve orta ölçekli olsun fark etmeksizin mobil uygulama alanında kendilerini göstermeye başlamış durumdalar. Söz konusu reklama ayrılan bütçe olduğunda sizin için Apple ürünlerine geliştireceğimiz uygulamalar marka bilinirliğinizi artıracak. Bu sayede küçük bir miktarı gözden çıkartarak. Büyük miktarlar kazanabileceksiniz. Artık 4. Sanayi devrimi gerçekleşiyor her şey küçülüyor ve hızlanıyor. Sizde bu rekabet ortamında yerinizi almak zorundasınız. Yoksa eriyip gitme ihtimaliniz oldukça yüksek. Biz ise bu konuda size çözüm sunuyoruz. Uzman ekibimiz istekleriniz doğrultusunda projenizi geliştirip Appstore’da yayımlıyor. Bununla da kalmıyor yayımlamanın ardından tam destek sağlıyor. İşinize işimiz gibi sahip çıkıyoruz.

Markanız Bizimle Yükselsin

Marka bilinci yaratmak asla kolay olmamıştır. Bunun için yapılan harcamaları biraz olsun araştırdıktan sonra göreceksiniz ki bizim size sunduğumuz fiyat oldukça ideal fakat bu ideali sadece fiyat konusunda değil kalite konusunda da koruyoruz. İşimizi seviyoruz bu yüzden ios platformuna uygulama geliştirirken en iyisini yapmayı hedefliyoruz. Sizin vizyonunuz doğrultusunda sizin için harika uygulamalar çıkartıyoruz ortaya. Kitleniz sizin için yaratığımız arayüzü görünce gözlerine inanamayacak size tekrardan aşık olacak çünkü biliyoruz ki sizde işinizi aşkla yapıyorsunuz. Yoksa şu an burada olmazdınız yoksa şu an işinizi büyütmek adına hiç bir şey yapmazdınız. Sizin değerlinize inanarak uzman ekibimiz kodlama bilgisiyle harikalar ortaya çıkartıyoruz. Gelin birlikte markanızı dünyaya tanıtalım.

Kazancınızı Katlayın

Sizin için geliştireceğimiz uygulama ile kazancınıza kazanç katın. Nasıl mı? Uygulamanız Appstore’da yayımlanır yayımlanmaz düzenli müşterilerinizin ilgisini çekecek. Düzenli müşterilerinize devamlı olarak bildirim, ürün bilgisi, promosyon haberleri gönderebileceksiniz. Bu sayede etkileşiminiz artacak daha fazla iletişim halinde olabileceğiniz için satışlarınız artacak. Aynı zamanda Appstore’da yayımlanan uygulamanız potansiyel müşterilerinize erişmenizi sağlayacak. Eriştiğiniz yeni müşterileriniz ile düzenli olan kazancınızı 2 katına hatta 3 katına kadar rahatlıkla çıkarabileceksiniz. Unutmayın artık devir mobil devri, insanların elinden telefon düşmüyor. Mobil cihaz kullanımı, bilgisayar kullanım saatini geçmiş durumda ve her geçen gün devasa boyutlarda artıyor. Sizde bu pazarda yerinizi şimdiden alın ve gelin birlikte geleceği inşa edelim.

web site tasarımı için başvur

BİLGİ İSTEK FORMU