Restoran Otomasyonu

Restoranlarınızın sipariş yönetimi Acarnet ile her zaman daha hızlı.

Müşterilerinizin kolayca siparişleri geçebildikleri. Personellerinizin siparişleri görüp hazırlamalarını sağlayan ve bunların teslim ve faturalama durumlarını takip edebilmenizi sağlayan online sipariş takip sistemidir.

Adından da anlayacağımız gibi aracınızın takibini gelişmiş teknolojileri kullanarak gerçekleştirmenizi sağlar. Sipariş takip sistemleri, sipariş takip sistemleri aracılığıyla işlemektedir. Araç takip sistemi sayesinde aracınızın lokasyonunu rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Hatta bu sistem size siparişinizin daha önce hangi lokasyonlarda bulunduğunu da öğrenme avantajı getirmektedir. Sipariş takip sistemi bir çok sektörde hizmet veren firmalar tarafından kullanıma uygundur. Ayrıca kişisel takip imkanı da sağlayan bir diğer sistemle benzeşmektedir. Kişisel takip sayesinde hastalarınızın ve çocuklarınızın güvenliği için onların ne zaman nerede bulunduklarını takip edebilirsiniz.

Kolay Sipariş Takibi, adından da anlaşılacağı gibi küçük ve orta düzey işletmelerin kasa, hesap, müşteri ve sipariş takibi yapabilmeleri için geliştirilmiş başarılı bir yazılımdır.

Sipariş takip programı sayesinde işletlemelerinize gelen siparişlerin otomasyonunu sağlayabilir, muhasebe ve kasa yönetimini kontrol altına alabilir, müşterilerinize dair bilgileri program içerisine kaydetme şansına sahip olabilirsiniz

Kolay Sipariş Takibi programı genel özellikleri:

  • Gelen siparişlerin durum takibini yapma

  • Bölgelere göre müşteri gruplama

  • Bölgeye göre fiyat belirleme

  • Bölge için sorumlu personel belirleme

  • Ürün ve hizmet kategorisi oluşturma

  • Personel masraf takibi yapma

  • KDV takibi gerçekleştirme

  • Müşteri cari hesap takibi yapma

Firmaların satış, alış, teklif ve sipariş takibi yaptıkları bir programdır. Sipariş takibi, teklif vermeyle başlar veya tekliften bağımsız yapılır. Benzer şekilde alış da teklif toplama ile başlar veya teklif toplamadan bağımsız yapılır. Bu program satış kontrol, satış takip işlerinin de yapıldığı bir sipariş yazılımıdı

Satış Kontrol
Satış takip etmek isteyenlerin, nereye ne satıldı kaç tane satıldı, kaç liradan satıldı gibi sorularına bir tık ile cevap bulabildiği bu satış kontrol programı yılların tecrübesi ile hazırlanmış bir satış yazılımıdır.

İrsaliye Kesme
Bu sipariş yazılımında ek bir iş yapmadan sevk irsaliyesini de kesersiniz.

Barkod Kullanımı
Bu sipariş takibi programında, depo işlemleri sırasında, istenirse, standart bir barkod okuyucusu kullanılır. Böylece hatasız ve süratli bilgi girişi sağlanır.

Siparişin e-Posta Onayı
Sipariş onayı, müşteriye faks çekme yerine e-posta göndererek de yapılır.

Yetki Kısıtlama
Bu sipariş yazılımı çok kişi tarafından kullanılırken her kişinin her bilgiye ulaşması istenmez ise kısıtlama konur. İstenen menü seçenekleri veya fiyat bilgileri engellenir.

Entegre Kullanım
Sipariş takibi programı aynı anda birden fazla bilgisayarda kullanılabilir. Satış servisinin kaydettiği siparişlerin sevkıyatını depo görevlisi kendi bilgisayarından yapar. Böylece sipariş takibi ile stok takibi entegre çalışır. Yöneticiler siparişin durumunu kendi bilgisayarından anında görür.

Sipariş Kontrol
Sipariş teslim zamanının gecikmemesi son derece önemlidir. Bu sipariş takibi programında sipariş teslimat tarihi yakın takiple izlenir ve gerekli önlemler alınır. Programda siparişin sevkıyat kaydı yapılırken, sevkıyat miktarı sipariş miktarından fazla ise ekranda uyarı belirir. Kullanıcının hata yapması anında ve iş işten geçmeden önlenmiş olur.

Teklif Yönetimi
Satış öncesi müşteriye teklif verme ve mal alım öncesi tedarikçiden teklif alma işleri yapılır. Bu sipariş takibi programı ile her iki teklif türü işlemleri kolayca yapılır. Satış yetkilisi tekliflerin satışla sonuçlanıp sonuçlanmadığını, müşteri ve satıcıların teklif satış performansını anında ekranında görür.

Satınalma Programı
Bu sipariş takibi programı aynı zamanda satınalma programı olarak da kullanılır. Satınalma takip işlerinde tedarikçiden teklif isteme, uygun olan teklif tedarikçiye sipariş gönderme işleri programda kolayca yapılır.

BİLGİ İSTEK FORMU

BİLGİ İSTEK FORMU