Dijital Pazarlama

Yeni gelişen dev sektör Dijital Pazarlama Acarmet Ayrıcılağıyla sizlerle.

Sosyal medya reklamcılığı günümüzde son derece canlı bir sektör olup birçok marka bu alanda ön plana çıkmaya çalışmaktadır. Hal böyleykensosyal medya reklamcığısektöründe de geliştirici çalışmalar yapılmaktadır. Instagram, Facebook, LinkedIn ve Twitter gibi ön planda olan sosyal platformlar hem kişisel hem de kurumsal markalara reklam verebilme imkanı sunmaktadır.

Sosyal medya üzerinden reklamcılık sektörü o kadar önemli hale gelmiş durumdadır ki artık bilinen medyanın kanallarından daha etkili ve başarılı sonuçlar alınabilmektedir. Büyük markaların bu avantajı değerlendirmek istemesi de oldukça doğaldır.

Reklam Yönetimi Nedir? Ne İşe Yarar?

Eskiden televizyon kanalları üzerinden verilen reklamlar her türlü kitleye hitap ettiği için markaların doğrudan hedef kitlesine ulaşması söz konusu değildi. Bu bir miktar başarılabilse de müşterileriyle veya potansiyel müşterileriyle iletişim haline geçmesi imkansızdı.

Günümüzde ise dijital ortam sayesinde bu durum tümüyle değişti. Eğer bir markanın sosyal medya üzerindenreklam yönetimibaşarılı bir şekilde yapılırsa birçok avantajı bulunmaktadır. Bunlar:

  • Kullanıcılarla doğrudan yakın bir temas kurabilmek
  • Markanın hedef kitlesine rahatlıkla ulaşabilmek
  • Hedef kitle için uygun zamanlarda reklam yaparak potansiyel müşterilere daha rahat ulaşabilmek
  • Müşterilerin veya potansiyel müşterilerin soru veya şikayetlerine cevap verme imkanı olup hedef kitleyle doğrudan iletişim kurabilmek

Tüm bu avantajlar sayesinde gerek basılı gerekse televizyon reklamcılığından daha yüksek oranda başarı elde edilebilen sosyal medya reklamcılığı markaların artık daha çok tercih ettiği bir reklam türüdür.

Güvenilir Reklam Yönetimi Ajansı

Kurumumuz uzman kadrosu sayesinde sosyal medya reklamcılığı konusunda son derece başarılı işlere imza atmıştır. Bu sebeple, gönül rahatlığıyla markanızın sosyal medya reklamcılık işini kurumumuzun yönetimine teslim edebilirsiniz.

Reklam yönetimi kendisine verilen markalar için kurumumuz şu avantajları sağlamaktadır:

  • Hedef kitle analizinin doğru bir şekilde yapılması
  • Hedef kitle belirlendikten sonra bu kitle için en uygun zamanın tespit edilip doğru bir şekilde yapılması
  • Markaya uyumlu görseller ve söylemler kullanılarak etkili reklamlar yapılması
  • Kampanya sonucu etkin bir raporlama ve yorumlama hizmetinin sağlanması
web tasarım için başvuru yap

BİLGİ İSTEK FORMU