Başarı Hikayelerimiz

Çalıştığımız kurumsal referanslarımız, Acarnet'de sizde yerinizi alın.

Esenyurt Üniversitesi

Esenyurt Üniversitesi Yeni Mobil Uyumlu Web Sitesiyle Aramalarda Daha Bulunur Sekilde Karsınızda

Üniversiteye daha özgün, yaratıcı bir tasarım yaparak, web sitesini mobil kullanıcıların daha rahat gezebileceği, görevlilerin içerikleri daha rahat gireceği, bir yazılım oluşturup ve yeni kurulmuş olan üniversitenin arama motorlarında üst sıralara bulunmasını sağlayarak kayıtlarını daha fazla artırdık.

canan inşaat sitesi seo raporları

Canan İnsaat Seo ve Google Reklamlarıyla Daire Satıslarını Artırıyor.

Acarnet’le çalışmaya başladığımızda projelerimizden Mabeyn Sahil ve Mabeyn Marmara inşaatlarına başlamıştık. İlk önce iki adet web tasarım çalışması yaptırdık. Sonrasında maillerimizde ciddi anlamda sıkıntı yaşıyorduk bu hizmeti de onlardan sağladık. İlk başta daire satışlarımız çok düşüktü. Ne yapabiliriz diye düşünürken Acarnet’in önerisiyle arama motoru optimizasyonu ve internet reklamcılığına başladık.

canan inşaat sitesi seo raporları

Yaren İnsaat Vidanjör Hizmetlerinde Seo ve Dijital Reklamla Artık İsinde Lider Konumda

Acarnet firmasıyla çalışmaya başlamadan önce vasat konumda bir web sitemiz mevcuttu, ve dijital pazarlama konusunda çok ileri adımlar atamamıştık. Acarnet firmasının da yönlendirmesiyle bu alana ciddi anlamda girmeye ve yatırım yapma kararı aldık.

Haskan Mühendislik

Haskan Muhendislik – Acarnet Erp Yazılımıyla Tüm Türkiye Genelinde Büyümeye Devam Ediyor

Haskan Muhendislik firmasıyla Acarnet olarak tanışmadan önce eski hantal bir sistem kullanıyorlardı. Bu da firmada verimsizliğe, iş akışının hantallığına, malzeme israfına ve kayıplarına yol açıyordu. İlk etap da firmanın eski kullandığı sistem ve iş akış süreçleri incelendi. Bununla ilgili belli bir zaman firmaya süreç danışmanlığı hizmeti verildi.

Gözcü Organizasyon

Gözcü Organizasyon Dijital Pazarlamayla Sektördeki Hacmini Artırıyor.

Gözcü Organizasyon firmasıyla yollarımız yaklaşık 10 sene önce kesişti. Firmaya ilk olarak web sitesi hizmeti verildi. 10 sene önce dijital pazarlama o kadar yaygın olmadığı halde firmaya bunun onlara faydalı olacağı ikna edilerek Google Reklamlarına başlatıldı.

Esenyurt Mediplus Hastanesi Esenyurt Mediplus Hastanesi

Mediplus Hastanesi (Hairextrem) Dijital Pazarlamayla Saç Ekimi İşinde Bölgesinde Lider Konumda

Hairextrem firmasıyla çalışmaya başladığımızda hazır bir web sitesi çalışması vardı ve bireysel biriyle çalışıyordu. Çalışmamıza ilk önce profesyonel ve seoya uyumlu bir web sitesi yaparak başladık. Sitenin iç seo çalışmasını bitirdikten sonra, yapılacak diğer dış seo ile ilgili detaylı çalışmalara başladık.

İnox Çınar

İnox Çınar Firmasına Gelistirdiğimiz Kendine Özgü Eticaret Yazılım Sistemiyle Satıslarını İkiye Katladı.

Acarnet firmasıyla tanışmadan önce kullandığımız hazır tabanlı bir eticaret sistemi mevcuttu ve sitemiz hale hazırda aktif, ama satış gerçekleştiremiyorduk...

Engin Boru

Engin Boru Web Sitesi SEO ve Google Reklamlarına Yaptığı Yatırımla Satışlarını 2 Katına Çıkardı

Acarnet firmasıyla çalışmaya başladığımızda hazır bir web sitesi çalışması vardı ve bireysel biriyle çalışıyordu. Çalışmamıza ilk önce profesyonel ve seoya uyumlu bir web sitesi yaparak başladık. Sitenin iç seo çalışmasını bitirdikten sonra, yapılacak diğer dış seo ile ilgili detaylı çalışmalara başladık.

Cfm Teknik

CFM Teknik Aldığı SEO Hizmetiyle Her Geçen Gün Bünyesine Yeni Müşteriler Ekliyor.

Cfm teknik uyguladığımı seo stratejisiyle yaklaşık 40-50 sektörel kelimesinde ilk sayfada.

TT Yapı Mimarlık

TT Yapı Mimarlık Dijital Pazarlama ile Müşteri Portföyünü 10 katına çıkardı.

Acarnet firmasıyla çalışmaya başladığımızdan itibaren Ttyapı Firmasın satışları çalışmalarımızla yüzde yüz arttı.