Hazır Web Tasarım İade Koşulları

Hazır paket web tasarım hizmeti aldıktan sonra 1 gün içerisinde iptal talebinde bulunabilirsiniz. Yalnız kurulum müşteri veya Acarnet’in belirlediği alan adına gerçekleştikten sonra satın alınan hizmetin iadesi gerçekleşmez.

Özel Tasarım Web Sitesi İade Koşulları

Özel tasarım hizmeti iadesi için 1 gün içerisinde iptal talebinde bulunulursa ödeme geri iade edilir. 1 günden sonra bulunulan iptal taleplerinde müşteri için alınmış alan adı, hosting, ssl sertifikası vs. ürünler genel tutardan düşülür ve çalışmanın hangi aşamada olduğu belirlenerek genel tutardan yapılan hizmet düşülerek geri iadesi gerçekleşir.

Eticaret Yazılımı iade Koşulları

Eticaret yazılımlarında eğer hiçbir işlem gerçekleşmemişse hizmet 1 gün içinde iptal edilebilir. Yazılım Acarnet’in belirlediği veya müşterinin istediği bir alan adına kurumlum gerçekleşmişse iptal edilemez.

Seo Hizmeti İade Koşulları

Seo hizmeti anlaşması yapıldıktan sonra eğer hiçbir işleme başlanmamışsa 1 gün sonra hizmet iptal edilebilir. Eğer hizmet anlaşması aylık bazda yapılmışsa 1 günden sonra istenilen iptal talebi doğrultusunda, seo işlemleri için alınmış alan adları, kurulmuş web siteleri, yazılmış makaleler, alınmış baclinkler ve ilk ayki seo danışmanlığı ücreti düşülerek geri iadesi gerçekleşir. Yalnız sözleşme yıllık bazda yapılmışsa yine aynı şekilde eğer hiçbir işleme başlanmamışsa 1 gün içinde hizmet iptal edilebilir. 1 günden sonra çalışmalar geniş kapsamlı ve seo yatırımları yapıldığından hizmet iptal edilemez.

Google Reklamları İade Koşulları

Reklam anlaşması yapıldıktan sonra hiçbir işlem gerçekleşmemişse hizmet 1 gün içinde iptal edilebilir.1 günden sonra talep edinilen iade işlemlerinde Google reklamı hazırlama ve aktivasyon ücreti iade edilmez. Reklam yayına girmişse ve iade talebi oluşmuşsa genel tutar üzerinden aylık hesap danışmanlığı ücreti kesilerek, ve yayınlanmış reklam ücreti de düşülerek geri kalan ücret iade edilir.

Dijital Reklam Hizmeti İptal Koşulları

Youtube, İnstagram, Twiter, Facebook vs. tüm internet reklamlarında eğer hiçbir işlem gerçekleşmemişse 1 gün içinde hizmet iptal edilebilir. 1 günden sonra iptal taleplerinde reklam için aktivasyon, reklamı hazırlama, çalışılan banner, tasarım, animasyon, flash çalışmaları ve o ana kadar yapılmış reklam tutarı genel tutardan düşülerek iade gerçekleşir.

Özel Yazılım Projeleri İade Politikası

Yazılım projesi anlaşması yapıldıktan sonra hiçbir işlem yapılmamışsa 1 gün içinde anlaşma iptal edilebilir.1 günden sonra oluşan iptal taleplerinde projenin hangi aşamada olduğu bakılarak yapılan hizmet genel tutardan düşülerek iptal gerçekleşir.

Sosyal Medya Yönetimi İptal Koşulları

Sosyal medya hesaplarının yönetimiyle ilgili süreçte eğer hesapların açılışı ve grafiksel çalışmaların tümü tarafımızca yapılmışsa bu hizmetlerin ücretleri genel tutardan düşülerek 1 gün içinde ücret iade alınabilir. Yalnız 1 gün geçtikten sonra hizmet aylık olarak anlaşılmışsa ilk ayki tutardan düşülerek hizmet alınmamış kalan aylar geri iade edilir.

Mobil Uygulama İptal Koşulları

Mobil uygulama anlaşması yapıldıktan sonra hiçbir işlem yapılmamışsa 1 gün içinde hizmet iptal edilebilir. 1 günden sonra gelen iptal taleplerinde hizmet ne aşamadaysa belirlenir ve yapılan işin boyutuna göre fiyatlandırılarak, genel tutardan düşülüp iade işlemi gerçekleşir.

Hosting İptal Koşulları

Ödeme yapıldığı an hosting alanı aktif edilmektedir. Hosting alımlarında iptal işlemi uygulanmamaktadır.

Ssl Sertifikası İptal Koşulları

Ödeme yapıldığı an ssl sertifikası aktif edilmektedir. Ssl sertifikası alımlarında iptal işlemi uygulanmamaktadır.

Özel Mail Hizmeti İptal Koşulları

Özel mail hizmeti alımlarında müşteri 3 gün içinde memnun kalmazsa iade işlemi gerçekleşir. 3 günden sonra talep edilen iade işlemlerinde iptal gerçekleşmez.

İptal İşlemi Gerçekleştikten Sonra

Kargo, posta gibi ulaşım masrafları varsa para iadesi yapılırken tutardan kesinti yapılır. İade isteyebilmek için önceden ödeme yapılmış olması gereklidir. Kredi kartı ile yapılmış olan ödemelerde bankanın almış olduğu komisyon iade tutarından düşürülmektedir. Site için hazırlanmış olan tanıtım yazıları farklı sitelerde tekrardan yayınlanamayacağı için iadesi mümkün değildir bunlar genel tutardan düşülür.. SSL sertifikasının satışı tekrardan gerçekleştirilmeyeceği için iadesi söz konusu bile değildir. Alan adının bir merkezden alındığı ve tescil edildiğinden dolayı iadesi mümkün değildir. Hizmet almak isteyen tüm müşterilerimiz yukarıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılır.

Müşterilerimizden Güç Alıyoruz!

Ack Ultralight
Adidas
Aydın Üniversitesi
Bimeks
İstanbul Büyükşehir Belediyesi
Digiturk
Diyar İnşaat
Gedik Üniversitesi
Gelişim Üniversitesi
Gençlik Meclisi
İdo
Karadeniz İnşaat
Kırklareli Üniversitesi
Medilife
Meguiars
Pelit
Rossmann
Swatch
Tchibo
Trt
Tommy Hilfiger
Turkish Bank
Vicco
TÜMÜNÜ GÖRÜNTÜLE
Whatsapp