Haskan Mühendislik

Haskan Mühendislik

Haskan Mühendislik – Acarnet Erp Yazılımıyla Tüm Türkiye Genelinde Büyümeye Devam Ediyor

 

Müşteri Yorumu

Şirketimiz her yıl günden güne büyüme potansiyeli olan bir firmadır. Çalıştığımız firmalar gerçekten sektöründe dev olmuş firmalardır. Acarnet’le tanışmamız şu şekilde oldu; İşletmemizde eski çalıştığımız masaüstü bir erp yazılımımız mevcuttu. Bu yazılımımız hazır tabanlı olup yapabileceklerimiz kısıtlıydı. Yeni, tüm taleplerimizi karşılayacak bir yazılıma ihtiyacımız olduğunu anladık. Araştırmalarımız neticesinde bu işi yapabilecek bir çok firmaya denk geldik. Acarnet’İn; bize eski yavaş işleyen yapıdan kurtarıp, yeni hızlı ve etkin bir çözüm sunacaklarına ikna olduk. Şu an itibariyle yaklaşık 2 senedir yazılımı kullanmaktayız. İşlemlerimizi artık çok daha hızlı ve etkin yönetme ve yazılımımıza her geçen gün Acarnet ekibiyle geliştirmekteyiz.


Haskan Mühendislik

Haskan Muhendislik Türkiye genelinde faaliyet gösteren inşaat başta olmak üzere enerji, danışmanlık, üretim, bakım, onarım sektörleri gibi bir çok kolda faaliyet göstermektedir. Şu an H&M, Tcihibo, Adidas, Swatch vs. gibi bir çok markalara hizmet vermektedir.

Başarıda İzlenen Yollar

Haskan Muhendislik firmasıyla Acarnet olarak tanışmadan önce eski hantal bir sistem kullanıyorlardı. Bu da firmada verimsizliğe, iş akışının hantallığına, malzeme israfına ve kayıplarına yol açıyordu. İlk etap da firmanın eski kullandığı sistem ve iş akış süreçleri incelendi. Bununla ilgili belli bir zaman firmaya süreç danışmanlığı hizmeti verildi, ve tüm iş ve süreçler analiz edildi. Sonrasında nasıl bir yol haritası izleneceği planlanıp çalışmaya başlanıldı. Uzun vadeli bir çalışma sonucu firmanın; süreç takibi, satın alma, depo, teklif, hakkediş, raporlar, muhasebe vs. gibi bir çok bölümünü yazılıma dökerek sağlıklı, daha sistemsel bir program elde edildi. Şu an itibariyle firmaya hem sunucu hem de yazılım desteği verilerek program sürekli geliştirilmektedir.

Yapılan Hizmetler

  • Özel proje bazlı modüler yapıda erp yazılımı yapıldı.
  • Yazılım geliştirme hizmeti veriliyor.
  • Sunucu hizmeti veriliyor.