linkedin Reklamları

Birçok kurumsal firmanın Buluştuğ nokta olan Linkedin Reklamları ile sizi marka haline getirelim.

2011 yılında twitter ve diğer sosyal medya uygulamaları ile bir anda hayatımızda girmiş olan Linkedin, bu dönem içerisinde adından oldukça bahsettirdi. İş ağı üzerine kurulmuş olan Linkedin ile reklamlarını yapmak oldukça kolay olmakta. Online olarak iş arayan, iş veren ve reklam veren kişilerin kullanmış olduğu bu program aracılığı ile reklamlarınızı daha çok ilgili kesime iletmiş olacaksınız. Bu sebepten ötürü vermiş olduğunuz reklamların getiri artacak ve müşteri sayınızda artmalar yaşanacaktır.

Okul bilgilerini, akademik statülerini, CV örneklerini ve bir çok kendileri ile ilgili bilgilerini paylaşan insanlara ulaşmanız diğer sosyal medya uygulamalarına göre daha kolay olacak. Aramış olduğunuz kitleye ulaşmak Linkedin aracılığı ile vermiş olduğunuz reklamlar sayesinde oldukça basite indirgenmiş olacaktır.

2017 yılından itibaren 500 milyon kullanıcıya ulaşmış olmasıyla herhangi bir alanda gerçekleşecek olan işlere hareket katmıştır.

Linkedin Reklamlarında Ki Ulaşacağınız Kitle

Linkedin üzerinden vermiş olduğunuz reklamlar ile istediğiniz düzeyde ki kitleye ulaşmanız oldukça mümkün ve daha doğru bilgiler kapsamında gerçekleşecektir. Bu sebepten ötürü tamamı ile hayali karakterler olmayan kişilere reklamlarınız görünecektir. Kitle özelliklerinden bahsedecek olursak, kişinin sahip olmuş olduğu ünvan, hangi sektör alınına ilgi duymuş olması, yaşamış veya sürekli olarak seyahat etmiş olduğu ülke, yaşı, cinsiyeti hatta bulunduğu işte ki kıdemi bile verilecek reklamda belirtilerek uygun kişilere ulaştırılması sağlanmaktadır.

Neden Linkedin Reklamları

Diğer sosyal medya uygulamaların aksine fotoğraf, video, anlık olayların paylaşılmasının aksine tamamı ile bir iş medyası olarak çalışmaktadır. Bu sebepten ötürü Linkedin uygulamasını kullanmış olan kimseler, pazarlamacı, iş arayan veya iş veren kişiler olmaktadır. Bu sebepten ötürü vereceğiniz reklam oldukça işinize yarayacaktır. Yazılı reklam, video halinde reklam, sponsor içerilikli para ödemeden gerçekleşen reklam olmak üzere farklı farklı reklam çeşidi bulunmaktadır ve bu reklam tarzları herkeste farklı etkiler yaratmaktadır. Yani yapmış olduğunuz 3 çeşit reklamda farklı farklı kişilere hitap edeceğinden dolayı daha çok ilgi görecektir. Daha az tıklanma almasına karşılık aldığı her tıklanmanın dolu içeriği olması sebebiyle oldukça tercih edilen bir reklam platformudur.

web site tasarımı için başvur

BİLGİ İSTEK FORMU