İnox Çınar

İnox Çınar Firmasına Geliştirdiğimiz Kendine Özgü Eticaret Yazılım Sistemiyle Satışlarını İkiye Katladı.

 

Müşteri Yorumu

Acarnet firmasıyla tanışmadan önce kullandığımız hazır tabanlı bir eticaret sistemi mevcuttu ve sitemiz hale hazırda aktif, ama satış gerçekleştiremiyorduk. Çünkü bizim sattığımız ürün; spesifik farklı bir malzemeydi ve normal piyasada satılan eticaret paketleri bize uymuyordu. Hazır paket sisteler de sorun satış kısmında yaşıyorduk. Mesela bizim sattığımız her ürünün kendine göre “ çap, metrik, uzunluk, kalite” gibi özellikler mevcuttur. Ürünü müşteri satın alırken bunları da ekstra fonksiyonel olarak belirlemesi gerekmektedir. Bu şekilde de piyasada bize özgün bir yazılım olmadığı için online eticaret sitemiz hep atıl kaldı. Online satışa nasıl geçeriz diye düşünürken. Acarnet firmasından bize bir telefon geldi. Dijital ürünlerle ilgili bir ihtiyacımızı talebimizin olup olmadığı soruldu. Bende bu konuda yardımcı olabilirseniz buyrun gelin dedim. Bu şekilde ilk tanışmamız oluştu. Sonrasında konusunda uzman arkadaşlar bizi ziyaret etti, detaylı ne istediğimizi anlattık ve bütçemize de uygun bir çözüm gerçekleştirip çalışmaya başladık. İş bittikten sonrada Acarnet’in teklifiyle dijital platformda reklam danışmanlığı hizmeti de aldık. Şu an aktif saha personelimizi yanında birde eticaret satışlarından kaynaklı ciro rakamlarımız ortalama iki kat yükseldi. Tüm ekibe teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim.
Murat Salih Nuhoğlu (Ceo)

 

İnox Çınar Cıvata İnş. Ltd. Şti.

Yaklaşık 20 yılı geçkindir hizmet veren İnox çınar firması Dünya genelinde müşterilerine bağlantı elemanları tedarik etmektedir. Günden güne büyümeye devam eden İnox Çınar yılda yaklaşık 600 ton cıvata, somun gibi ürünler, müşterilerine sağlamaktadır.

Başarıya Giden Yolda İzlediklerimiz

İnox Çınar firmasıyla tanışmamız çağrı merkezi departmanımızdan bir randevu alınarak, ziyaret edilmiş ve talepleri alınmıştı. Müşteri temsilcimiz firmanın ekstra hazır eticaret yazılımı istemediğini onlara özgü bir yazılım geliştirmemizi belirtti. Firmanın taleplerini detaylı aldıktan sonra, uygun bir fiyat teklifi yollayıp karşılıklı anlaşma sağladık. Ortalama bir yazılımı bitirme süresi belirleyip müşterimizin tam olarak istediği doğrultuda yazılımı bitirdik. Sonrasında müşterimize detaylı bir reklam çalışması yaparak satışları bu mecrada yükselteceğimizi önerdik. Müşterimizin kafasına bu teklifimiz mantıklı geldi ve aylık bir reklam bütçesi ayırdı ve reklamları hazırlayıp yayına verdik. Ortalama bir saha temsilcisine 4.000 TL maaş, 2.000 TL araba kirası, 2.000 TL yakıt, 2.000 TL diğer giderler, toplamda aylık 10.000 TL yıllık da 120.000 firma bütçe ayırırken biz bu sinerjiyi sadece aylık 3.000 TL bir tutarla yaptığımızı gören müşterimiz, buraya daha fazla yatırıma yöneldi. Firmanın şu an hedefi tüm sürecini online yürütmek ve saha maliyetleri minumum seviyesine çekmektedir. Bu konuda bizde tam anlamıyla destek vererek firmanın hedefleri doğrultusunda çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Yapılan Hizmetler

  • Müşterinin talepleri doğrultusunda oluşturulmuş eticaret yazılımı
  • Reklam stratejisinin oluşturulması
  • Oluşturulan stratejiler ışığında reklam mecraları tespiti
  • Google reklamı İçin anahtar kelime tespiti
  • Ads çalışması için müşteriyi etkileyici reklam metinler ve görselleri hazırlanması
  • Reklam kampanyalarının kullanıcı deneyimine göre izlenip iyileştirilmesi
  • Yeni gelen müşteri dönüşümlerinin takip edilmesi
  • Bütçenin verimli yönetilmesi