Genel

Saç Ekim Merkezi Dijital Pazarlama(10’larca Referans)

Uzun yıllardır dijital pazarlama alanında hizmet veren ajansımız, saç ekim kliniği (merkezi) dijital pazarlama konusunda firmalara destek vermektedir. Hayatımızın büyük bir kısmını kapsayan dijital medya, bütün sektörlerin faaliyet gösterebileceği bir alan haline gelmiştir. Ajansımız internet aramalarında ön plana çıkmak isteyen saç ekim kliniklerine SEO ve benzeri hizmetleri vermektedir.

Web site tasarımı, reklamlar, hedef kitleye ulaşım ve birçok konuda destek sağlayarak dijital mecrada yer almanızı sağlamaktadır. Özellikle SEO uyumlu çalışmalarla internet sitesinin arama motorlarında üst sıralarda yer alması sağlanmaktadır. Acarnet saç ekimi kliniği dijital pazarlama noktasında ayrıcalıklı fırsatları sizlerle buluşturma kabiliyetine sahiptir.

Hasta Potansiyellerini Artırma

Bir saç ekim kliniğinin hasta potansiyellerini artırma işlemi için reklam çalışmalarının başarılı olması gerekmektedir. Günümüzde sosyal mecraları hemen hemen herkes kullanmaktadır. Bu mecralardan doğru kitleye ulaşmak ve hastaların ilgili web sitesine ulaşmasını sağlamak son derece önemlidir. İşte bu konuda 360 derece tam dijital pazarlama desteği veren ajansımız profesyonel bir şekilde çalışmaktadır.

Doğru analizler yaparak hangi mecralardan hastalara ulaşabileceklerini bilmektedirler. İnsanların dikkatlerini çekecek reklamlar sayesinde işletmenin internet sitesine yapılan ziyaretin ve hasta potansiyelinin artmasına katkı sağlamaktadırlar.  Acarnet hasta potansiyelinin arttırılması konusunda geniş kapsamlı bir çalışmayı sizlerle buluşturmaktadır.

Yurt Dışından Hasta Getirme Yöntemleri

Hizmetlerini sadece yurt içinde değil yurt dışında da vermek isteyen işletmelerin en avantajlı kaynağı internettir. Yurt dışından hasta getirme yöntemleri arasında en etkilisi internet reklamlarıdır. Ajansımız uluslararası dijital pazarda Google aramalarını analiz ederek hedef kitleyi belirlemektedir. Doğru kitleye ulaşan reklam ya da SEO çalışmaları işletmeye olan ilgiyi artırmaktadır.

Tasarlanan internet sitesinin yabancı insanlara da hitap edebilecek dilde ve tasarımda olması son derece önemlidir. Ayrıca işletmenin verdiği hizmetlerin detaylı bir şekilde aktarılması yurt dışı hasta potansiyelini artırmaktadır. Acarnet yurtdışından hasta getirme konusunda dijital çözümleri sizlerle buluşturmaktadır.

Saç Ekim Merkezi Web Tasarım Çalışması

Web tasarımı dijital pazarın en önemli organıdır. Başarılı bir web tasarımı sayesinde insanlar işletmelere ya da ürünlere güven duymaktadır. Bütün sektörlerin web tasarım hizmet alanlarına göre belirlenmektedir. Örneğin saç ekim merkezi web tasarım çalışması yapılırken mutlaka sağlık kategorisinin seçilmesi gerekmektedir.

Saç ekimi merkezi web tasarımı çalışması sayesinde saç ekim ile ilgili araştırma yapan insanların karşısına sağlık sektöründe hizmet veren siteler çıkacaktır. Web tasarımın anlaşılır, hastaya hitap eden ve aranan tüm bilgileri veren bir içeriğinin olması ise son derece önemlidir.

Saç Ekim Merkezine Google Reklamları

Dijital pazarlama denilince akıllara ilk olarak reklamlar gelmektedir. Çünkü bir ürünün ya da bir işletmenin varlığını ancak reklamları sayesinde bilebiliriz. Saç ekim merkezine Google reklamları tasarlayan ajansımız işletmeyi ön plana çıkarmak için hizmet vermektedir. Reklamlar aracılığıyla web sitesini ziyaret eden insanlar işletme için büyük avantaj sağlamaktadır.

Google Ads olarak bilinen reklamlar arama sonuçlarında, iş ortağı sitelerinde ve Youtube’da yayınlanmaktadır. Ajansımız işletme için en etkileyici reklamları yayınlayarak reklamlardan gelen geri dönüşleri analiz etmektedir. Bu sayede reklamların hangi yoldan hangi kitleye daha çok ulaştığı gözlemlenmektedir. Acarnet bütçe dostu bir şekilde Google reklamlarının yönetilmesi konusunda profesyonel bir çalışmaya imzasını atmaktadır.

Saç Ekim Merkezi Reklamları (Sosyal Medya Reklamcılığı)

Son yıllarda hızlı bir şekilde artış gösteren saç ekim merkezleri arasında rekabet söz konusudur. Her biri müşteri potansiyelini artırmak ya da yurt dışına hizmet vermek için çalışmalar yapmaktadır. Özellikle dijital pazarda tanınmış bir alana sahip olmak için dijital medya ajanslarıyla iş birliği yapmaktadırlar. Bunun en büyük nedeni ajansların saç ekim merkezi reklamları (sosyal medya reklamcılığı) sayesinde işletmeyi ön plana çıkarmasıdır.

İnsanların kullandığı sosyal medya araçlarına verilen reklamlar sayesinde işletme sektördeki yerini sağlamlaştırabilmektedir. Acarnet sosyal medya reklamcılığının geniş kapsamlı kazanımları beraberinde getirdiğinin farkındadır. Bundan dolayı sosyal medya reklamcılığını üst seviyede sunabilmektedir.

Saç Ekim Merkezi Sosyal Medya Yönetimi

Günümüzde herkes sosyal medya kullanmaktadır. Kullanım sıklığının artmasıyla beraber birçok anlamda seçicilik söz konusudur. Milyonlarca işletmenin bir arada bulunduğu internet dünyasında fark yaratabilmek için sosyal medya yönetiminin iyi olması gerekmektedir. Bünyemizde onlarca saç ekim merkezine hizmet veren profesyonel ekibimiz bulunmaktadır.

Ekibimiz tarafından yürütülen saç ekim merkezi sosyal medya yönetimi sayesinde dijital pazarda etkili bir konuma ulaşabilirsiniz. Instagram, web sitesi, Youtube, Twitter ve benzeri birçok platformda işletmenizi ön plana çıkaracak tasarımlar ve paylaşımlar yapılmaktadır.

Saç Ekim Merkezi Seo Çalışması

SEO hizmeti herhangi bir internet sitesinin arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlamaktadır. SEO çalışmaları işletmenin verdiği hizmetle ilgili aranan kelimeleri analiz ederek yürütülmektedir. Müşterilerin en çok aradığı kelimeler kullanılarak yazılan SEO makaleleri Google’da ilk sırada karşımıza çıkmaktadır.

Saç ekim merkezi SEO çalışması da bu mantık çerçevesinde yürütülmektedir. İnternet kullanıcılarının saç ekim ile ilgili araştırdığı kelimelerin denetimi yapılmaktadır. Bu sayede müşteriye doğrudan ihtiyacı olan hizmet verilmektedir. Aynı zamanda işletme internet dünyasında daha bilinir ve kalıcı hale gelmektedir.

Saç Ekim Merkezi Dijital Pazarlama Sıkça Sorulan Sorular

Bir saç ekim merkeziniz var ve bunu dijitale taşımak istiyorsanız süreci profesyonel bir şekilde adım adım yürütmeniz gerekmektedir. Saç ekim merkezi dijital pazarlama sıkça sorulan sorular arasında müşteriye nasıl ulaşılacağı sorusu yer almaktadır. Öncelikle saç ekim merkezinin hangi kitleye hitap edeceğini iyi ayarlaması gerekmektedir. Ardından bir hedef belirlenmeli ve bu hedef doğrultusunda stratejik çalışmalar yapılmalıdır. Bu stratejilerin arasında Google reklamları, SEO çalışması ve sosyal medya araçlarında yapılan paylaşımlardır.

Hastalar Ne Zaman Gelmeye Başlar?

Saç ektirmek riskli bir işlemdir. Güvenilir ve alanında deneyimli olan uzmanlara yaptırılması gerekmektedir. Aynı zamanda işlemin yapılacağı kliniğin de güvenilir ve hijyenik olması gerekmektedir. Peki işini dijitale taşıyan kliniklere hastalar ne zaman gelmeye başlar? Kliniğin müşteriyi tatmin edecek ve güven verecek bir web tasarımı olmalıdır. İnternet dünyasında birçok alanda verilen reklamların hastaları web sitesine ulaştırması gerekmektedir. Saç ekim merkezinin reklamı en doğru şekilde yapıldığında ve web sitesini ön plana çıkarmak için SEO çalışmaları yapıldığında hastalar gelmeye başlar.

Bu İş için Ne Kadar Yatırım Yapmalıyım?

İşini dijitale taşımak isteyen insanların yapmaları gereken yatırım her birinin çalışmalarına göre değişiklik göstermektedir. Genellikle dijital pazarda yer almak isteyen insanlar ilk olarak bu iş için ne kadar yatırım yapmalıyım diye düşünmektedir. Saç ekim merkezlerinin web tasarımı, reklamları ya da sosyal medya paylaşımları farklılık göstermektedir. Kalite, reklam sayısı, reklam süresi ya da paylaşım alanları gibi birçok faktör değişiklik göstermektedir. Ayrıca yapılacak yatırım işletme sahiplerinin hedeflerine göre de belirlenmektedir. Hedeflenen kitle, hasta sayısı veya analizlere göre maliyet artabilir.

Reklam Bütçesi Ne Kadar Ayırmalıyım?

Dijital pazarlama çalışanları genel bütçe, proje, hedef ve imkanları göz önünde bulundurmalıdır. Bu sayede reklam bütçesi için ayrılacak miktar belirlenebilmektedir. Reklam bütçeleri belirlenirken farklı birçok alternatif göz önünde bulundurulmaktadır. Sınırsız kategoride reklam çeşidi bulunmaktadır. Her sektörün ilgilisine hitap edilme şekli değişiklik göstermektedir. Sağlık sektöründe kitleyi etkileyebilmek adına farklı mecralara reklamlar verilmektedir. Ajansımız reklam bütçesinden önce web tasarım ve SEO makalelerini değerlendirmektedir. Reklam bütçesine SEO makalelerinde bulunan anahtar kelimeler de dahildir. Siz de Acarnet sayesinde bütçenize uygun bir şekilde firmanızın gelişimine pozitif bir katkıda bulunabilirsiniz!

15 YILLIK DİJİTAL PAZARLAMA AJANSI TECRÜBESİYLE

Projenize Özel Çalışmalar İçin Teklif Al!

  Berkay Gavaz

  Acarnet'te Web Designer

  İlgili Makaleler

  Bir Yorum

  1. Merhaba, saç ekim merkezlerine müşteri getiren bir aracı firma kurmak istiyorum. Yurt dışından müşterileri Türkiye’ye getirip burda saç ekim işlemi yapılıp geri gönderilecekler. Web sitesi kurulum maliyeti ve aylık sosyal medya reklam maliyeti ne olur ? Reklamlardan aylık 20-50 müşteri hedefliyoruz diyelim.
   İyi çalışmalar.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Başa dön tuşu