Web Tasarım İstanbul

Web tasarım istanbul bölgesinde SEO çalışmaları şüphesiz, web tasarım için oldukça önemli bir konudur. Tüm internet siteleri, arama motorlarında ilk sırada yer almak ister. Bunun nedeni daha çok kullanıcının internet sitelerini ziyaret etmesidir. Web tasarım İstanbul hizmetlerimiz arasında, müşterilerimize özel SEO çalışmaları da sunmaktayız.

Web Tasarım İstanbul Ajansı SEO Hizmetlerimiz

Dünyada en çok kullanılan arama motoru Google’dır. Doğal olarak biz de SEO çalışmalarımızı Google odaklı olarak gerçekleştiriyoruz. Ancak; Yahoo, Web Crawler, Bing, Yandex gibi arama motorlarına yönelik çalışmalar da yapıyoruz.

Bizim SEO tanımımız, daha farklı ve yaratıcı olmaktır. Yani klasik SEO tanımlarından biraz farklı çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

SEO Hizmetlerimiz

 

SEO çalışmalarına odaklanılan anahtar kelimelerle başlıyoruz. Mesela hediyelik eşya üzerine faaliyet gösteren bir müşterimiz için öncelikle en çok aranan ve hediyelik eşya ile ilgili anahtar kelimelere odaklanıyoruz. Tabi ki Google arama motorunun son yaptığı güncellemeden sonra önem kazanan uzun kuyruk anahtar kelime analizi, çalışmalarımızın merkezini oluşturuyor. Örnek verecek olursak, odaklandığımız anahtar kelime “hediyelik eşya” kelime öbeği olabileceği gibi, “hediyelik eşya ürünleri” gibi uzun kuyruk anahtar kelimeler de olabiliyor.

Tüm çalışmalarımızda, dünyada en çok kullanılan SEO araçlarından yararlanıyoruz. Anahtar kelime analizlerini, en iyi araçlar kullanarak gerçekleştiriyoruz.

SEO Çalışmaları Ne Kadar Sürüyor?

Arama motoruna yönelik çalışmalar, belli bir süreci kapsamaktadır. SEO çalışmalarında kesin sonuç alınmasına yönelik zaman verilmesini doğru bulmuyoruz.

Tüm SEO çalışmalarında zaman:

 • Çalışma yapılan sitenin durumuna,
 • Anahtar kelimenin özelliğine,
 • Kullanıcı alışkanlıklarına

Göre farklılık gösterebiliyor. Ancak genelde 3 ay gibi kısa bir sürede, olumlu sonuçlar alabiliyoruz.

Web tasarım İstanbul çalışmalarımızda olduğu gibi, kesin süre vermek yerine, müşterilerimizi doğru bilgilendirmeyi tercih ediyoruz. Daha önce başak web tasarım ajansları ile çalışmış ancak, verilen sözlerin tutulmadığına dair müşterilerimizden çok şikayet alıyoruz. Bunun nedeni, aslında olmayacak sürelerin söz verilmesidir. Müşteri beklentisi karşılanmayınca da, doğal olarak sorunlar ortaya çıkıyor.

Sonuç Odaklı Hizmet

SEO ve Web Tasarım İstanbul çalışmalarımızda, kesin süre vermek yerine, çalışma süreçlerimiz hakkında müşterilerimizi bilgilendiriyoruz. Ancak sonunda mutlaka sonuç alacağımızı müşterilerimize özellikle belirtiyoruz.

SEO çalışmalarında uyguladığımız yöntemler sonucunda mutlaka kesin bir başarı elde ediyoruz. Ancak bu başarı için kesin bir süre veremiyoruz.

SEO çalışmalarının bir süreç olduğuna ve sürekli olarak değişkenlik gösterdiğine inanıyoruz. Tecrübelerimiz doğrultusunda, bu süreci iyi bir şekilde yönetebilmek, sonuca giden yolda emin adımlarla ilerlemek demektir.

Web tasarım İstanbul ajansı olarak şu ana kadar yüzlerce müşterimizin mutlu olacağı çalışmaları, hep bu anlayışla gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

hakkında Berkay Gavaz

Acarnet'te Web Designer

Bu Yazıya da Bakabilirsiniz

Güngören Web Tasarım Ajansları

Güngören Web Tasarım Ajansları

Bulunduğu konum nedeniyle yenilikçi olan ve gelişime ayak uyduran konumda bulunan Güngören web tasarım ajansları …

7 yorumlar

 1. Sinem Bozkurt

  Merhabalar size sorum olacaktı tahmin edebiliyorum istanbul gibi gelişmiş bir şehirde web tasarımcısı olmak sandığımız kadar basit bir şey değil rakip ile mücadele felan kolay olmasa gerek fakat bu engellere karşı tanınmış bir marka olmak ve sayısız müşteriye ulaşmak için neler yapabiliriz bu alanda en iyi şekilde nasıl ilerleye biliriz?

 2. Merhaba, SEO çalışmaları ne kadar sürüyor uzun süren bir SEO çalışmaları bulunmaktadır? SEO çalışmalarında web sitem için bir yararı bulunmaktadır? SEO Çalışması web sitemi internet arama morotlarında üst sıralara taşıyabilecek mi?

  • Merhaba Deniz Bey,
   Seo Çlaışmaları Çalışma yapılan sitenin durumuna,Anahtar kelimenin özelliğine,Kullanıcı alışkanlıklarına Göre farklılık gösterebiliyor. Ancak genelde 3 ay gibi kısa bir sürede, olumlu sonuçlar alabiliyoruz.

 3. Merhabalar, Bir kaç sorum olacaktı web sitem içins eo çalışması yaptırmak istiyorum acaba ortalama kaç günde bitmektedir? Birde seo çalışmalarının web sitem için avantajları nelerdir? Şimdikten verilen cevaplar için sizlere teşekkür ederim.

  • Merhabalar Leyla Hanım,
   Seo alışma yapılan sitenin durumuna, Anahtar kelimenin özelliğine, Kullanıcı alışkanlıklarına göre zaman almaktadır. Seo çalışması web sitenizi ilk sıralarda göstermesine yardım olacaktır

 4. Yılmaz Dağcı

  İstanbul gibi büyük bir şehirde etkili bir sitem olması için neler yapmalıyım ve ne kadar bütçe harcamalıyım?

  • Merhaba Yılmaz Bey,
   Etkili bir web siteniz olması için profesyonel ve kaliteli bir web tasarım firması ile çalışabilirsiniz. Bunun için iyi bir şekilde araştırma yapmanız gerekmektedir. Bütçe planlaması da istediğiniz web sitesine göre değişebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir