E-Ticaret

E-Ticaret Paketleri Karşılaştırma

E-ticaret paketleri internet üzerinden para karşılığı sanal ürün satışı ya da gerçek ürün satışı yaptığınız web siteniz için kullanabileceğiniz avantajlı paketlerdir. Paketleri kullandığınızda web sitenizin kurumsallık kazanması ve hedef kitlenize en iyi şekilde ulaşım sağlayabilmek için gerekli olan özellikleri elde etmiş olursunuz.

Web sitesinin tasarımı, ürün tanıtımı, menü, ödeme seçenekleri ve kurallar gibi iyi bir e-ticaret sitesinde olması gereken her şey paketlerin içerisinde bulunur. E-ticaret paketi kullandığınızda müşteriler size 7/24 ulaşım sağlayabilir. Kullanıcılar siteye giriş yaptıktan sonra istedikleri bilgilere çok hızlı bir şekilde ulaşım sağlarlar. E-ticaret paketi kullanmak istediğinizde seçebileceğiniz üç farklı grup vardır:

  • Ücretsiz e-ticaret paketleri
  • Hazır e-ticaret paketleri
  • Proje bazlı e-ticaret paketleri

Her grubu birbiriyle karşılaştırarak sizin için en uygun seçeneği tercih edebilirsiniz. Günümüzde internet üzerinden satış çok rağbet gören ve özellikle genç bireylerin ve kadınların katılım gösterdiği bir sektör olmuş olsa da yeterince araştırmadan ve gerekli hazırlıkları yapmadan işinizi büyütmeniz oldukça zor olur. E-ticaret paketleri ihtiyacınız olan site, yazılım ve sistemi size hazır bir biçimde sunar.

E-ticaret paketi içeriği yalnızca web sitesi ile alakalı değildir. Üyelik işlemleri, ürün stoklarının takip edilmesi, cari yönetim ve kargo işlemlerini de içinde barındırır. Sizin için en uygun paketi seçtiğinizde tüm bu detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz ve yalnızca ürün satışına yoğunlaşabilirsiniz.

Eticaret Paketi

E-Ticaret Paketleri Fiyatları

E-ticaret yapmaya karar verdiğinizde web sitenizi hedef kitlenize hitap edecek şekilde düzenlemeniz ve sitenin alt yapısını internette göz önünde olacak şekilde kurallara uygun inşa etmeniz gerekir. E ticaret paketleri almak istediğiniz hizmetlere göre fiyat farklılığı gösterir. Bir bedel ödemek istemiyorsanız ücretsiz e-ticaret paketi de sizin için bir tercih olabilir.

Ücretsiz e-ticaret paketi internet üzerinden satışı ilk kez yapacaklar için uygun bir seçenek olarak düşünülebilir. Acemi diyebileceğimiz dönemi atlatabilmek için bu paketler ile bir deneme süreci oluşturabilirsiniz. Fakat ilerleyen zamanlarda web siteniz için yazılıma ihtiyaç duyarsınız ve işinizi ilerlettikçe sitenize eklemek durumunda olacağınız başka özellikler olacağından tekrar masrafa girme ihtimaliniz yüksek olur.

Yeni kurduğunuz firmanız için ücretsiz bir e-ticaret paketi kullandığınızda sitenize ürünleri yükleyebilir ve satış yapabilirsiniz. Müşteriler nerede olurlarsa olsunlar ödeme yapabilir ve sipariş verebilirler. Fakat ücretsiz e-ticaret paketlerinde stok bildirimi özelliği yoktur. E-ticaret paketleri içerisinden ücretsiz bir paket aldığınızda bir ürünün stok miktarı azaldığında size stok yenileme bildirimi gelmez ve bu işlemleri manuel olarak yapmanız gerekir.

İnternet üzerinden satış yaparken kalıcı bir firma olmak için hem ürünlerin kaliteli olması hem de müşterilere hızlı bir şekilde ulaşması gerekir. Ücretsiz paketlerde stoklarınızı hızlı bir şekilde yenileyemeyeceğiniz için zaman kaybetmiş olursunuz ve bu durum rakiplerinize göre dezavantajlı olur.

E-ticaret Karşılaştırma

E-Ticaret Paketi Satın Al

E-ticaret paketleri içerisinde olan hazır paketler ve proje bazlı paketler belirli bir ücret karşılığında satın alınırlar. Hazır e-ticaret paketi seçeneklerini inceledikten sonra bütçenize en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Hazır e-ticaret paketinin en avantajlı özelliği yazılım desteği sunmasıdır.

Web sitenizin yönetimi ile yazılımı hazır olarak satın alındığı için detaylarla uğraşmak zorunda kalmazsınız ve sistemsel bir hata oluşma riski ortadan kalkmış olur. Hazır paketlerden satın aldıktan sonra satış sonrası destek için müşteri temsilciliği ile dilediğiniz zaman görüşebilirsiniz.

E-ticaret yapmaya yeni başladıysanız ve özel hazırlanmış bir yazılım kullanmaya ihtiyacınız yoksa hazır paketler sizin için uygun seçeneklerdir. Ürün yükleme, stok yenileme ve satış işlemlerinizi yönetici paneli üzerinden hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Hazır paketleri daha sonra dilerseniz geliştirebilir ve sitenize yenilikler katabilirsiniz. Web sitenizin nasıl olmasını istediğinize bağlı olarak fiyatlar değişiklik gösterir. Web sitesine dair her şey hazır olarak geldiğinden bir sorun oluşursa çözümü hızlı olur. Yönetim panelini kullanmak oldukça kolaydır. E-ticaret paketleri kullanıcı deneyiminin sorunsuz olması için özel olarak tasarlanmışlardır.

Hazır e-ticaret paketi satın aldığınızda web siteniz günün her saatinde aktif olur ve müşteriler diledikleri zaman sipariş verebilirler. Kurumsal bir kimlik kazanmak ve markalaşma için hedef kitlenizin beklentilerine yönelik olan tasarımlar ile rakipleriniz arasında kendinize bir yer edinmeniz ve adınızı duyurmanız kolaylaşır.

E-ticaret çözümlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi alabilmek için acarnet.com/e-ticaret linkimizi ziyaret edebilirsiniz.

En İyi E-Ticaret Paketleri

E-ticaret yapmak istediğinizde hedef kitleniz ile tek bağlantınız kurduğunuz web siteniz olur. Kullanıcılar sizi web siteniz üzerinden tanır ve satışlarınız online olarak gerçekleşir. Web siteniz sizin yüzünüz olduğu için belirli kurallar çerçevesinde tasarlanmalı ve rakiplerinizin önüne geçebileceğiniz özellikler taşımalıdır. E-ticaret paketleri içerisinde bulunan proje bazlı e-ticaret paketleriyle istediğiniz tüm özelliklere sahip bir web sitesine sahip olursunuz.

Proje bazlı e-ticaret paketi almak istediğinizde firmanıza ve ürünlerinize özel özgün bir paket hazırlanır. Hedef kitleniz araştırılır ve onların beğenileri ve beklentileri doğrultusunda içerik hazırlanır. Hedef kitlenizi nasıl genişletebileceğiniz ve ürünlerinizi en iyi biçimde hedef kitlenize nasıl ulaştırabileceğiniz doğrultusunda hazırlıklar yapılır.

Web sitesinin görünümü, renkleri, kullanılacak görseller, yol haritası, grafikler gibi tasarımsal özelliklerin yanında alt yapısı, seo hizmetleri, yazılım gibi teknik özellikler de kurumsal bir biçimde gerçekleştirilir. E-ticaret paketleri tercihinizi proje bazlı yaparsanız ihtiyacınız olan her şeyi tek seferde satın almış olursunuz.

Firmanıza ve ürünlerinize özel yapılmış web sitesi bittiğinde öncelikle size bir taslak sunulur. Onay verdiğinizde web sitesi yayınlanır ve aktif olarak 7/24 ulaşılabilir olur. Yönetici paneli sayesinde istediğiniz değişiklikleri hızlı bir şekilde yapabilir ve sitenizi güncelleyebilirsiniz. Web siteniz pazarlama stratejinize göre düzenlenir.

Alper Acarlı

Acarnet'te Entrepreneur

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merhaba, firmamıza ait ürünlerin satışı ile ilgili e-ticaret sitesi yaptırmak istiyoruz. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu