Anasayfa / Web Tasarım / Mecidiyeköy Web Tasarım

Mecidiyeköy Web Tasarım

Günümüzde dijitalleşmek denilince akla birçok hizmet gelmektedir. Mecidiyeköy web tasarım bu hizmetlerin başında geliyor. Artık birçok firma bu hizmeti alarak dijital ortamlarda reklamlarını yapmayı amaçlamıştır. Bu amaç doğrultusunda bilişim firmalarıyla iletişime geçen işletmeler ortaya bir web sitesi çıkartmaktadır. Ortaya çıkan bu web sitesini firmanızın dijital ortamdaki yansıması olarak düşünebilirsiniz. Yani internette kendinizi ne kadar iyi tanıtır ve ne kadar iyi pazarlayabilirseniz o kadar çok müşteriye hitap edebilirsiniz.

Günümüz insanları ihtiyaçlarını gidermek için interneti bir araç olarak kullanmaktadır. Bu araç vasıtasıyla arama gerçekleştiren kullanıcılar web siteleriyle karşılaşmaktadır. Bu siteler arasında elemeler gerçekleştirerek aradıklarını bulmayı amaçlayan kullanıcılar birtakım kriterler doğrultusunda aradıkları siteye ulaşmaktadır. Sitenin tasarımının iyi olması, aranan içeriğin anında bulması, içeriğin doğruluğu bu kriterlerin başında geliyor. Sizlerde bu kriterler doğrultusunda bir web sitesi yaptırarak müşterilerinize kolay yoldan hitap edebilir ve ürünlerinizi rahatlıkla pazarlayabilirsiniz.

Mecidiyeköy Web Tasarım Hizmeti Almanın Faydaları

 • Firmanızı bütünüyle yansıtan bir siteyle ürünlerinizi, hizmetlerinizi veya şahsınızı müşterilerinize kolay bir şekilde sunabilirsiniz.
 • Bir web sitesine sahip olmanız firmanıza duyulan güveni, saygıyı ve itibarı arttıracaktır. Bu tür artışlar firmanızın müşterilerinizin gözünde büyümesini sağlayacaktır.
 • Var olan mevcut konumunuzu daha geniş kesimlere duyurabilirsiniz.
 • Rakiplerinize karşı bir adım öne geçip işletmenizi daha da büyütebilirsiniz.
 • Normal ortamlarda olduğu gibi dijital anlamda da birtakım rakipleriniz olacaktır. Bu rakiplerinize karşı bir adım öne geçmek için web tasarımınızla seo hizmetini bütünleştirmeniz gereklidir. Bu iki hizmeti bütünleştirmeniz arama sonuçlarında yer almanızı kolaylaştıracak buda asıl amacınız olan satışlarınızı arttıracaktır.

Mecidiyeköy Kurumsal Web Tasarım ile Değer Artışı

Firmanıza ve kurumsal kimliğinize uygun bir şekilde tasarlanmış olan siteler işletmenize birçok fayda sağlayacaktır. Ayrıca yapılan siteyi bir tür reklam aracı olarak düşünebilirsiniz. Bu araç vasıtasıyla müşterilerinizle bir köprü kurabilir ve birçok kişiye ulaşabilirsiniz. Böylelikle potansiyel müşteri portföyünüzü ciddi anlamda arttırmış olursunuz. Müşterilerin yanı sıra firmanızın ulaşılabilirliği de bu yolla ciddi oranda artmış olacaktır.

Yaptırılan site vasıtasıyla marka değerinizi ve marka imajınızı arttırabilirsiniz. Aynı şekilde kurumsal kimliğinizi de bu yöntem ile güçlendirebilir müşterilerinize güven verebilirsiniz. Tüm avantajların sonucunda satışlarınızın artması kaçınılmaz olacaktır.

Web Tasarım ve Güncelliğin İlişkisi

İnternet üzerinden müşterilerinize güven vermeniz ve onların gözünde güvenilir bir marka imajı kazanabilmeniz için kullanıcıları sitenizde uzun süreler tutmanız gereklidir. Bunun için de site tasarımınızın trendlere uygun bir şekilde olması gereklidir. Aksi taktirde sitenizde kullanıcı kayıplarıyla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Mecidiyeköy web tasarım güncellik ve süreklilik ile doğrudan ilişkilidir. Yani bir web sitesi yaptım oldu demekle olmuyor. Bunun için sitenizi aktif bir şekilde sizlere sunulan yönetim paneli üzerinden yönetmeniz gereklidir. Aksi taktirde az önce de belirttiğim gibi kullanıcı kayıplarıyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Peki sitemi nasıl güncel tutarım? Bu gibi sorularla karşı karşıyaysanız bunun yanıtını aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Web Sitesini Güncel Tutma Teknikleri

Herkes sitesine daha çok kullanıcı girsin ister. Bunu kim istemez ki? Kuşkusuz ki web sitesi yapan kişilerin asıl amacı da budur. Peki web sitesi nasıl güncel tutulur? Bunun için yapmanız gereken basit teknikler mevcuttur. Sitenizde bir blog alanı varsa buna sürekli olarak işletmeniz veya sattığınız ürünlerle alakalı düzenli olarak içerik eklemekle siteyi güncel tutabilirsiniz. Tabi bu içeriklerin zengin ve konuyla ilişkili olması gereklidir. Bu hususlar doğrultusunda içerikler oluşturmanız sitenizdeki hareketliliği arttıracak buda arama sonuçlarında yer almanızı sağlayacaktır.

Sitenizin kullanıcıların gözünde güncel bir imaj kazanabilmesi için az önce de belirttiğimiz gibi siteye düzenli olarak içerikler eklemeniz gereklidir. Eklediğiniz bu içeriklerin daha geniş kesimlere ulaşabilmesi içinde sosyal medya gibi platformlarda içeriklerinize link vermelisiniz. Aynı şekilde sitenizde kullanıcılarınızın işine gelecek olan kampanyalar da düzenleyerek hit kasabilirsiniz. Kampanyalar düzenlemeniz sitedeki etkileşimi ve trafiği ciddi anlamda arttıracaktır. Tabi bu artışların yaşanabilmesi için sitenin birtakım standartlara uygun olması gereklidir. Peki nedir bu standartlar? Bu sorunun yanıtını da aşağıdan bulabilirsiniz.

Mecidiyeköy Web Tasarım Standartları

Mecidiyeköy web tasarım hizmeti alınarak yaptırılan sitelerin ciddi anlamda etkileşim alabilmesi için standartlara uygun olarak tasarlanması gereklidir. Bu standartlar kullanıcıların işine geldiği gibi arama motorlarının da işine gelmektedir. Standartlara uygun olan web siteleri arama sonuçlarında daha hızlı bir şekilde indekslendiğinden dolayı üst sıralara kolay bir şekilde çıkmaktadır. Peki sitenin standartlara uygun olması için ne tür gereklilikler vardır? Bunun için birçok gereklilik vardır. Fakat ufak tefeklerin yanı sıra asıl yapılması gereken birtakım hususlar vardır. Bunları aşağıdan açıklamasıyla beraber inceleyebilirsiniz.

Çözünürlüklere Uyumluluk

Bir web sitesinde olmazsa olmaz özelliklerden biri sitenin responsive yani tüm çözünürlüklere karşı uyumudur. Telefon, tablet gibi çözünürlüklere uygun olmayan siteler kullanıcıların gözünde imaj kaybına sebebiyet vermektedir. Kullanıcıların yanı sıra arama motorları da sitenin responsive olup olmadığına ciddi anlamda önem vermektedir. Zaten siteye trafik çekme ve böylelikle satışlarınızı arttırma gibi bir düşünceniz varsa telefon ve tablet gibi platformlardaki trafiği es geçmemeniz gereklidir. Aksi taktirde dijitalleşme yarışına 1 0 geride başlarsınız.

Güvenilir Site

Bir kullanıcı olduğunuzu ve birtakım bilgiler edinmek için siteleri dolaştığınızı farz edin. Dolaştığınız sitelerde sol üst köşe de bulunan güvenilir değil ibaresiyle karşılaşsanız ne tür bir tepki verirdiniz. Tahmin edeyim siteyi bir daha girmemek üzere terk edersiniz. Bunu tıpkı sizler gibi sitenizi dolaşan kullanıcılarda uygulayacaktır. Buda sizlere olumsuz yönde geri yansıyacaktır. Bu olumsuzluklarla karşı karşıya kalmamak için siteyi “Güvenilir Site” ibaresine dönüştürmeniz gerekmektedir. Bunun içinde SSL sertifikasını sitenizde aktif ettirmeniz yeterli olacaktır.

Tasarım

Yukarıdaki iki maddeden de daha önemlisi sitenin tasarımıdır. Profesyonel ellerle tasarlanmış ve firmanızla doğrudan ilişkili olan siteler kullanıcılara güven verecektir. Bu güven de sizlere olumlu yönde yansıyacaktır. Fakat sitenin gelişi güzel olarak tasarlanması sizlere olumsuz olarak yansımayla kalmayıp firmanızın imajını ve güvenilirliğini ciddi oranda zedeleyecektir. Buda kötü bir reklam stratejisi demektir. Bu tür olumsuz sonuçlarla karşı karşıya kalmamak için sektörde adından bahsettirmiş firmalarla çalışmanız gerekmektedir.

Mecidiyeköy Web Tasarım Firmaları

Yaptırılacak olan sitenin yegane amacına ulaşabilmesi için yukarıdaki standartlara uygun bir şekilde tasarlanması gereklidir. Bu vaatle karşınıza birçok firma çıkacaktır. Doğru web tasarım firmasıyla çalışmanız olumlu yönde sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Fakat ucuza kaçma düşüncesiyle alanında uzman olmayan ajansla çalışmanız olumsuz yönde sonuçlar alınmasını sağlayacaktır.

Olumlu yönde sonuçlar almanız için çalışacağınız firmayı doğru seçmeniz gereklidir. Firmanın sektörde köklü ve isminin duyuruluyor olması gibi hususları değerlendirerek seçim yapabilirsiniz. Fakat bu iki husus doğru firmayı seçmenizde yetersiz kalabilir. Bunların dışında bilişim ajansı seçimi yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğini aşağıdan maddeler halinde inceleyebilirsiniz.

 • Seçim yapacağınız firmanın referanslarını inceleyerek sizlere hizmet verebilecek kapasitede olup olmadıklarını rahatlıkla anlayabilirsiniz.
 • Firmanın sizlere satış öncesi verdiği desteği satış sonrasında da vereceğinin teminatını almalısınız.
 • Çalışacağınız firmanın kurumsal olması gereklidir.
 • Firmanın iletişim bilgileri doğru olmalıdır. Aradığınızda veya ofisine gitmek istediğiniz de yanlışlıkların olmaması gereklidir
 • Sizlere verdiği vaatleri yerine getirmeleri gereklidir. Bunun için karşılıklı olarak birtakım belgeler imzalayabilirsiniz.

Mecidiyeköy Web Tasarım Şirketi Acarnet Bilişim

Firmamız web tasarım alanında etkin bir şekilde hizmet veren sektörde köklü firmalardan biridir. Çözüm odaklı ve çözüm üretmeyi prensip haline getirmiş olan firmamız büyümeyi hedefleyen birçok firmayı arama motoru sonuçlarında var ederek onların daha geniş kesimlere sesini duyurarak satışlarını arttırmalarını sağlamıştır. Sektördeki ihtiyaçları ve eksiklikleri iyi bilen ve bu doğrultuda hizmetlerini sürdüren firmamız profesyonel yazılım kadrosuyla çalışmalarını gün ve gün hızlandırmaktadır.

Web site tasarımının bir sanat olduğunu bilen ve bu doğrultuda ortaya kaliteli işler çıkartan firmamız verdiği hizmetlerle birçok işletmeyi dijital anlamda var etmiştir. Onlara profesyonel bir web sitesi tasarlayarak bunu gerçekleştiren firmamız çalışmalarına ilk gün ki özveri ve disiplinle devam ettirmektedir. Ayrıca firmamız web tasarım hizmetinin yanında birçok hizmeti sizlere sunmaktadır. Bunların neler olduğunu aşağıdan maddeler halinde inceleyebilirsiniz.

Verdiğimiz Hizmetler

 • Responsive ve Seo Uyumlu Web Tasarımı
 • Banner Tasarımı
 • Seo Danışmanlığı ve Hizmeti
 • CRM ve ERP Yazılımları
 • Web Tabanlı Uygulamalar
 • Sigorta Yazılımı
 • E-ticaret Sistemleri
 • Sektörel Yazılımsal Çözümler
 • Google Reklamları
 • Sosyal Medya Reklamları
 • Animasyon Reklamları
 • Dijital Anlamda Danışmanlık Hizmeti

Sizlerde yukarıda belirtilen hizmetlere ihtiyaç duyuyor ve arama motoru sonuçlarında yer almak istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firmamız yılların verdiği tecrübeyle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

hakkında Alper Acarlı

Acarnet'te Entrepreneur

Bu Yazıya da Bakabilirsiniz

Web Sayfası Tasarımı Nasıl Yapılır?

Bir web sitesinin ürünlerinin doğru bir şekilde tanıtılması ve kurumsal kimliğinin uygun bir şekilde hazırlanması …

5 yorumlar

 1. Mecidiyeköyde hizmet veren firmaları aratırken bu yazınıza denk geldim. İçeriğinizde konuyla alakalı doğru bilgilendirmeler yer almış. Bu bilgiler ışığında sizlerle çalışmak isterim umarım istediklerime uygun bir tasarımla karşılaşırım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir