Anasayfa / Web Tasarım / Web Tasarım Hizmetleri

Web Tasarım Hizmetleri

Web tasarım hizmetleri, sizin web sitenizin kurulduktan sonra iş alabilmesi veya okunması için gerekli olan ek hizmetlerdir. Sitenizin yönetimini de yaparak istediğiniz şekilde çalışırlar. Web sitenizin trafik çekmesi, eğer bir e- ticaret sitesi iseniz de ürün satmanızı veya kiralamanızı sağlamak amacı ile yapılan çalışmalar vardır. Bunların yanı sıra web tasarımı yapıldıktan sonra da yayınlanabilmesi için bir alan adı ve hosting hizmeti alınması gereklidir. Tüm bunlar web tasarım hizmetlerine dahildir.

Web tasarımı, herhangi bir web adresini yazdığınız zaman karşınıza çıkan veri ve görüntünün tamamıdır. Web tasarım hizmetleri öncelikle nasıl bir web tasarımı istediğiniz işlenir. Hazır şablon web tasarımları veya özel tasarım hizmeti alırsınız. Hazır şablon web tasarımlarında isteğe bağlı olarak değişiklikler yapabiliyorsunuz. Tasarım alanındaki hizmet, sizin istediklerinizin bir bir işlenmesi ve gerçekleştirilmesi ile oluyor.

İçerik Hizmeti

Web tasarım hizmetleri bazıları da şu şekildedir; sizin için içerik üretir, reklam ve SEO çalışması yapılır ve müşterileriniz için destek hattı sunar. Bütün bu hizmetlerin birleştirildiği kampanyalar ile yükselmeye çalışan firmalar vardır. Ancak bu kampanyaları devam ettiremezler. Çünkü iş yapmaları gerekmektedir ve büyük kampanyalara çok uzun bir süre ayıramazlar. Bu neden ile garantili olan hizmet seçeneklerini firmanızdan sorabilirsiniz.

Hosting Hizmeti

Hosting, Türkçe ‘de barındırma anlamına gelen, sizin web sitenizin tüm içerik ve verilerini barındıran dosyadır. Tüm görsel, blog yazı ve veriler bu dosyada barınır. Web sitesi bu dosyadan her şeyi çeker. Böylece web sitesinde bulunması ve eklenmesi gereken tüm veriler bu dosya aracılığı ile yüklenir.

Daha fazla detay için https://www.acarnet.com/web-tasarim bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

Reklam ve Altyapı Hizmeti

Eğer isterseniz, web sitenizin yükselmesi için reklam da verebilirsiniz. Bunun için firmamızdan yardım alarak reklamlarınızı profesyonel bir şekilde ilerletebilirsiniz. Dilerseniz de reklamları az tutarak SEO hizmeti almak isteyebilirsiniz. SEO hizmetinde de içerikleri firmadan isteyebilirsiniz. Sektörünüze bağlı olarak sizin ile ilgili makaleler yazılıyor, sektör ve web site üzerinden uyumlu olan görselleri de firmanın kendisi bulmaktadır. SEO, sadece makale ve içerik hizmeti değil, aynı zamanda backlink alarak referans olunarak da sizin tanınmanız için uğraşır. Çok titiz çalışılması gereken bir konudur.

Bir de destek hizmeti vardır. Web tasarımınıza uygun bir şekilde yerleştirilen destek hattını sizin için açarak müşteri memnuniyetinin sağlanmasını amaçlar. Aynı şekilde firma, size de destek vermektedir.

hakkında Alper Acarlı

Acarnet'te Entrepreneur

Bu Yazıya da Bakabilirsiniz

Web Tasarım Nedir?

Bir işletme web sitesi veya kişisel bir web sitesi yapmak, geçmişte, özellikle de teknoloji meraklısı …

4 yorumlar

  1. çok yararlı bir makale olmuş emeği geçen herkese teşekkürler

  2. Çok güzel makale. Gerçekten memnun kaldım, teşekkür ederim.

  3. Elinize sağlık. Mükemmel bir makale.

  4. Türkiye’de yaşıyorum hızlı ve güvenilir bir hosting alacağım fakat bazı kaynaklarda Türkiye lokasyon al diğer kaynakta ise Almanya lokasyon yazıyor. Hangisi daha iyidir? Türkiye lokasyon güvenli değil midir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir